Iniciatīva zaudējusi aktualitāti, Saeimā iesniegta netiks!

Pārstāvis: Belousovs OļegsPublicēta: 26. Feb (2012)

SAEIMAS DEPUTĀTU SAMAZINĀŠANA UZ 50.
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
11'688
Jau parakstījuši 11'688

Vēlos, lai tiktu grozīts Latvijas Republikas Satversmes 5.pants "Saeima sastāv no simts tautas priekšstāvjiem." uz "Saeima sastāv no piecdesmit tautas priekšstāvjiem." Ar šo iniciatīvu tiks mainīta pati būtība "krīzes" pārvarēšanai, jo Saeima būs darbspējīgāka ar 50 Saeimas locekļiem kā arī tik ietaupīta nauda atsijājot "nelietderīgos" Saeimas locekļus. Katram deputātam ir palīgi (1-2), kuri praktiski smagāko darbu padara viņu vietā. Ja tiktu samazināts deputātu skaits, tad beidzot, lai pārvarētu krīzi nevajadzētu samazināt slimnīcu skaitu vai kādam samazināt algu utt.Samazinot deputātu skaitu Saeimā, deputātiem būs lielāka atbildības tautas priekšā, kā arī vieglāk pieņemt lēmumus.

Piedāvāju savākt nepieciešamos parakstus un iesniegt Saeimai šo iniciatīvu.

Samazinot deputātu skaitu tiktu iegūti finanšu līdzekļi, tādējādi nebūtu nepieciešamības samazināt citu iestāžu skaitu, piemēram, slimnīcas.Deputātu atbildība tautas priekšā palielināsies.Samazinot deputātu skaitu, Saeimas darbspējība nemazināsies, bet drīzāk palielināsies, jo 50 deputāties ir vieglāk vienoties par konkrētu rīcību nekā 100 deputātiem.

Iniciatīvas jaunumi

Iniciatīvas autors: Iniciatīva zaudējusi aktualitāti, Saeimā iesniegta netiks!07. Nov (2016)

Lai atbildētu uz lietotāju jautājumiem par to, kad tiks iesniegta iniciatīva SAEIMAS DEPUTĀTU SAMAZINĀŠANA UZ 50, sazinājāmies ar iniciatīvas autoru Belousovu Oļegu, kurš platformas ManaBalss.lv pārstāvjiem paskaidroja, ka iniciatīva Saeimā netiks iesniegta, jo tā ir zaudējusi savu aktualitāti.

"Inicatīva bija rakstīta Krīzes gadā (2011), kad vienīgie, kurus krīze neskāra, bija Saeimas cilvēki. Uz doto brīti saprotu, ka iniciatīva ir bezjēdzīga, jo nekādā gadījumā netiks atbalstīta, bet ir patīkami redzēt, ka neesmu vienīgais, kurš nav apmierināts ar Saeimas darbu," mums skaidroja Oļegs.

AUTORS: ANNIJA EMERSONE