Pārstāvis: Lapajevs AleksandrsPublicēta: 15. Dec (2017)

ČAKA/MARIJAS IELAS RESTAURĀCIJA LATVIJAS GADSIMTAM
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas Dome

10'000
153
Jau parakstījuši 153
9'847

Latvijas gadsimtam nākamajā gadā atjaunot vienu no skaistākām un galvenām ielām Rīgā, kura tagad ir ļoti bistamā stāvoklī, kad gājējiem (un tūristiem) iet pilnīgi neērti un nepatīk. Iela ar fantastiski skaistām vēsturiskām ēkām, kļuvusi par netīru automaģistrāli, kur pašvaldība grib vēl samazināt bruģi. Taču iela vada no stacijas un tai ir jābūt vienai no pilsētas vizītkartēm, kā tas tieši bija pirms gadsimta.

Kvalitatīvi atjaunot bruģi un autoceļu, izveidot puķu dobes un krūmus vai koki (vēsturiski ielas sākumā bija koki) ņemot vērā Kr.Barona remonta gan pozitīvu gan negatīvu pieredzi lai iela kļut par ērtu un patīkamu gan gājējiem (pirmkārt) gan autovadītājiem (otrkārt) gan riteņbraucējiem.

Pilsētnieki iegūs ērtu un patikamu lielu ielu paša centrā. Tūristi iegūs vēl vienu skaistu pilsētas vizītkarti. kā tas tieši bija pirms gadsimta. Bizness iegūs izcilu iespēju tūrismā un pakalpojumu nozarē ar daudzām darba vietām. Rīdznieki un visi Latvijas iedzīvotāji iegūs izcilu un pozitīvu piemēru, kā galvaspilsēta un valsts dzīvo un kļūst labāk neskatoties uz visām grūtībām.