Ir piešķirts finansējums

Pārstāvis: Aija Ingrīda AbenePublicēta: 13. Aug (2014)

GLĀBSIM STŪRA MĀJU
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
1'519
Jau parakstījuši 1'519
8'481

Saglabājot Stūra māju, vēlamies papildināt sabiedrības zināšanas par Latvijas vēstures tumšajām lapaspusēm.

Aicināt valdību izveidot ilgtspējīgu, ilgtermiņa plānu Stūra mājas saglabāšanai, kā vēsturisku liecību, sadarbojoties ar Rīgas domi, privātiem uzņēmumiem, nevalstiskām organizācijām. Turpināt Nodibinājuma Rīga 2014 izveidotās ekspozicijas, kas liecina par šīs mājas lomu Latvijas un Eiropas cilvēces vēsturē.

Saglabās kultūrvēsturisku ēku; Informēs un izglītos sabiedrību par Čekas darbību Latvijā, atklājot mūsu atmiņas un stāstus, kā arī cienot un pieminot tos, kas cietuši brīvības vārdā kā liecību nākamam paaudzēm, ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Iniciatīvas jaunumi

Stūra mājas saglabāšanai piešķir papildus finansējumu!22. Oct (2014)

Lieliskas ziņas! Stūra mājas izstādes turpinās no 2015.gada janvāra - valdība piešķīrusi papildus līdzekļus ekspozīcijas turpināšanai. Šis iniciatīvas autore gan saka - turpinām vākt parakstus, lai nodrošinātu ilgtermiņa risinājumu! Taču šis noteikti ir solis uz priekšu. Palīdzi savākt vēl vairāk parakstu - kopā atradīsisim dzirdīgas ausis Stūra mājas ilgtermiņa plāna veidošanai! Lasi vairāk šeit: http://www.tvnet.lv/izklaide/notikumi/531820-stura_majas_saglabasanai_pieskirs_22_225_eiro

AUTORS: MADARA PEIPIŅA