Pārstāvis: Gustavs RencisPublicēta: 13. Sep (2023)

IESPĒJU PIEVIENOT E-TALONU VIEDIERĪCES MAKAM!
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas valstspilsētas pašvaldībā

3'000
516
Jau parakstījuši 516
2'484

SASKAŅĀ AR PAŠVALDĪBU LIKUMU AICINĀM PAR ŠO INICIATĪVU PARAKSTĪTIES TIKAI RĪGAS VALSTSPILSĒTĀ DEKLARĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS VECUMĀ VIRS 16 GADIEM UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ! Rīgas sabiedriskā transporta klienti ir spiesti nēsāt līdzi papīra vai plastikāta e-talonus. Tie ir no dabai kaitīgiem materiāliem, aizņem vietu makā, rada neērtības un kavē laiku cilvēkam e-talona reģistrēšanā.

Tāpēc aicinu "Rīgas satiksmei" nodrošināt iespēju, ka pēc e-talona iegādes klientam ir iespēja iegādāto pakalpojumu pievienot savas viedierīces digitālajam makam – Apple Wallet, Samsung Wallet u.c.

Tā cilvēki varēs ērti reģistrēt savu e-talonu, izmantojot viedierīci. Nevajadzēs ņemt ārā maku, tērēt laiku un apgrūtināt citus pasažierus. AICINĀM PAR ŠO INICIATĪVU PARAKSTĪTIES TIKAI RĪGAS VALSTSPILSĒTĀ DEKLARĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS VECUMĀ VIRS 16 GADIEM UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ! CITU ATBALSTĪTĀJU PARAKSTI BEIGĀS PĒC LIKUMA NETIKS ŅEMTI VĒRĀ UN INICIATĪVAS KAMPAŅAS LAIKĀ TRAUCĒS SAPRAST, KĀDS IR REĀLAIS ATBALSTĪTĀJU SKAITS.