Pārstāvis: Sofija BērziņaPublicēta: 22. Mar

PAR APMEKLĒTĀJIEM ĒRTĀKU, PATĪKAMĀKU UN MŪSDIENĪGĀKU RĪGAS CENTRĀLTIRGU!
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas valstspilsētas pašvaldībā

2'000
199
Jau parakstījuši 199
1'801

Ar šo iniciatīvu vēlamies panākt, ka Rīgas dome uzklausa un īsteno sabiedrības izvirzītos priekšlikumus Rīgas Centrāltirgus komforta un infrastruktūras uzlabošanai. Īstermiņa mērķis ir panākt Rīgas Centrāltirgus apmeklētāju labsajūtas uzlabošanu. Ilgtermiņā vēlamies redzēt izaugsmi Rīgas Centrāltirgus infrastruktūrā, tirgus modernizēšanā un popularizēšanā.

Tāpēc aicinām Rīgas valstspilsētas pašvaldību saprātīgā termiņā, bet ne vēlāk kā līdz 2026. gadam, izstrādāt un ieviest Centrāltirgus attīstības plānu. Balstoties mūsu veiktajā ekspresaptaujā (skat. pielikumā), mēs aicinām īstenot šādus ieteikumus: ēdamās zonas paplašināšana, apkārtes uzkopšana atbilstīgi laikapstākļiem, kapitālais remonts, siltumizolācija, interjera un piekļuves tirgum uzlabošana. Skatīt video: https://www.facebook.com/100090033713076/videos/935003871013066/.

Līdz ar to sabiedrība iegūs patīkamāku pieredzi, atrodoties Rīgas Centrāltirgū, un arī gandarījumu, ka viņu videoklis un ieteikumi ir uzklausīti un īstenoti. SASKAŅĀ AR PAŠVALDĪBU LIKUMU, AICINĀM PARAKSTĪTIES RĪGĀ PIERAKSTĪTOS LATVIJAS PLSOŅUS VECUMĀ VIRS 16 GADIEM UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ.

Pievienots dokuments

Rīgas_Centrāltirgus_intervijas.pdf (atvērt)