Pārstāvis: Irina BaklanovaPublicēta: 30. May

DROŠU GĀJĒJU PĀREJU PRŪŠU IELĀ, RĪGĀ
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas valstspilsētas pašvaldībā

2'500
455
Jau parakstījuši 455
2'045

AICINĀM PAR ŠO INICIATĪVU PARAKSTĪTIES TIKAI RĪGĀ DEKLARĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS VECUMĀ VIRS 16 GADIEM UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ! Lai nokļūtu Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā, skolēni šķērso Prūšu ielu neatļautā vietā, jo redzamā attālumā nav pārejas un/vai luksofora. Šo situāciju rada īsais ceļš no 25. vidusskolas uz mūzikas skolu, kā arī pārtikas veikala un stāvvietas sasniedzamība pretējā ielas pusē. Attiecīgi šī problēma kas skar arī citus iedzīvotājus.

Lai bērni droši un sveiki un veseli nonāktu mūzikas skolā un atpakaļ mājās, ir nepieciešams izveidot gājēju pāreju Prūšu ielā pie Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas.

Līdz ar to bērni būs drošībā un vecāki – mierīgi. Cita starpā ieguvums no šādas pārmaiņas sākas jau ar šo iniciatīvu, jo tās izveidē esam iesaistījuši arī Rīgas mazākos iedzīvotājus, lai parādītu modernas demokrātijas rīku dažādību, ar kuriem ikviens varam paust savas un līdzcilvēku vajadzības un kopīgi meklēt risinājumus. AICINĀM PAR ŠO INICIATĪVU PARAKSTĪTIES TIKAI RĪGĀ DEKLARĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS VECUMĀ VIRS 16 GADIEM UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ!