Pārstāvis: Elga VolfaPublicēta: 03. May (2016)

PAR SKOLĒNU BIĻEŠU ATLAIDES IEVIEŠANU SABIEDRISKAJĀ TRANSPORTĀ LATVIJĀ UN BRĪVBIĻETI RĪGĀ.
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
248
Jau parakstījuši 248
9'752

Es vēlos atvieglināt lauku talantīgo jauniešu iespēju izglītoties pilsētu mūzikas, sporta u.c. interešu izglītības iestādēs. Šobrīd tas bieži nav iespējams ārkārtīgi augsto sabiedriskā transporta izmaksu dēļ. Daudzi lauku jaunieši nevar attīstīt talantus, jo vecāki nespēj samaksāt ceļa izdevumus. Nepieciešams pārtraukt lauku bērnu diskrimināciju Rīgas sab. transportā liekot maksāt par braucienu, kamēr Rīgas skolēniem tas ir par brīvu.

Tā kā valdības deklarācijā atbalsts ģimenēm ar bērniem ir noteikts kā prioritāte, tad no līdzekļiem, kas paredzēti demogrāfisko un sociālā taisnīguma jautājumu risināšanai, valdībai būtu jāpiešķir dotācija transporta uzņēmumiem gan Rīgā, gan visā Latvijā skolēnu biļešu ieviešanai.

Ģimenes ar bērniem iegūs iespējas pilnvērtīgāk audzināt savus bērnus. Sabiedrība iegūs darboties gribošus un varošus jauniešus. Latvija būs par vienu soli tuvāk tām valstīm, kas atbildīgi un tālredzīgi izturas pret saviem jauniešiem, tātad savu nākotni.

Iniciatīvas jaunumi

Aicinājums iestāties par iedzīvotāju līdzdalību pašvaldībās un parakstīt iniciatīvu "Atveram pašvaldības!"30. Oct (2020)

Tā kā esi parakstījis šo pašvaldības dzīves iniciatīvu, uzrunājam Tevi ar aicinājumu atbalstīt patiesi spēcīgas un efektīvas kolektīvo iesniegumu sistēmas izveidi Latvijas pašvaldībās!

Organizācija ManaBalss kopā ar četrām citām NVO ir publicējusi iniciatīvu "Atveram pašvaldības!" un aicina arī Tevi to parakstīt un dalīties ar to savos sociālo mediju kontos.

Lūdzam iepazīties arī ar iniciatīvas pielikumā izklāstītajiem apsvērumiem, kāpēc šis ir ļoti svarīgs jautājums un nepieciešams risinājums.

Ja atbalsti iniciatīvu "Atveram pašvaldības!", tad dalies ar to Facebook u.c. sociālajos tīklos!

Tavai balsij ir nozīme!

AUTORS: MANA BALSS

Seko, atbalsti, dalies!01. Sep (2020)

Lasi Tavam balsojumam tematiski atbilstīgo Facebook publikāciju un apsver savu atbalstu citām šīs jomas iniciatīvām!

Piesekojies mūsu Facebook lapai un dalies ar ManaBalss jaunumiem sociālajos tīklos!

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā esi saņēmis/-usi šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 36 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un ar to saistītās uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam ir salīdzinoši pat ļoti atsaucīgi un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu.

Tavai balsij ir nozīme!

AUTORS: MANA BALSS