Iesniegta adresātiem

Pārstāvis: Zane DzalbePublicēta: 19. Jan

PAR VALDEMĀRPILS VIDUSSKOLAS SAGLABĀŠANU!
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas tiesībsargam, Talsu novada domei

500
1'694
Jau parakstījuši 1'694

SASKAŅĀ AR PAŠVALDĪBU LIKUMU, AICINĀM ŠO INICIATĪVU PARAKSTĪT TALSU NOVADA PAŠVALDĪBĀ REĢISTRĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS NO 16 GADU VECUMA UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ. Prasām saglabāt vidusskolu – izglītības un kultūras centru Valdemārpilī!

Valdemārpils sabiedrība ir izteikusi viedokli, ka nepieciešamības gadījumā vidusskola jādotē Talsu pašvaldībai. Pilsētas uzņēmēji bažījas par darba spēka trūkumu – tas ir visas mazpilsētas eksistences jautājums. Tāpēc vēršamies ar šo kolektīvo iesniegumu gan novada domē, gan arī Latvijas Republikas Tiesībsarga birojā (skat. pielikumu).

Līdz ar mūsu prasības izpildi tiks saglabāta vidusskola vienā no latviskākajām mazpilsētām Latvijā, kas nes Latvijas dižgara Kr. Valdemāra vārdu. Latvijas mazpilsētas un lauku teritorijas bērniem tiks saglabāta skola tuvu pie mājām. Līdz ar vidusskolu tiks saglabāts pilsētas kultūras centrs un eventuāli – arī uzņēmējdarbība. AICINĀM PAR ŠO INICIATĪVU PARAKSTĪTIES TIKAI TALSU NOVADĀ DEKLARĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS VECUMĀ VIRS 16 GADIEM UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ! CITU ATBALSTĪTĀJU PARAKSTI SASKAŅĀ AR PAŠVALDĪBU LIKUMU NETIKS ŅEMTI VĒRĀ UN INICIATĪVAS KAMPAŅAS LAIKĀ TRAUCĒS SAPRAST, KĀDS IR REĀLAIS ATBALSTĪTĀJU SKAITS.

Pievienots dokuments

Pielikums_iniciatīvai__LR_Tiesībsarga_birojam.pdf (atvērt)