Pārstāvis: Ēriks DreimanisPublicēta: 02. Jul (2013)

SAGLABĀT LATVIJAS VALSTI
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
1'923
Jau parakstījuši 1'923
8'077

Ar šo iniciatīvu es vēlos saglabāt Latvijas valsts teritoriju un latviešu tautas kultūru. Iniciatīvas mērķis ir pasargāt Latviju un latviešu tautu no kolonizācijas draudiem,kuri izriet no citu valstu pilsoņu masveidīgu zemes un īpašumu iegādi Latvijā. Latvijas zeme ir mūsu tautas mājas un to nekādā gadījumā nedrīkst degradēt līdz pērkamas preces līmenim.

Iesniegt jautājumu izkatīšanai Saeimā ar lūgumu rast iespēju apturēt uzturēšanās atļauju izsniegšanu apmaiņā pret nekustamā īpašuma iegādi Latvijas Republikā. Es ierosinu veikt izmaiņas imigrācijas likuma 23. pantā.

Uzturēšanās atļauju izsniegšana citu valstu pilsoņiem ar nosacījumu,ka tiek iegādāts nekustamais īpašums Latvijas Republikā, veicina apšaubāmu personu ierašanos mūsu valstī, nekustamo īpašumu nonākšanu ārzemnieku rokās un dažādu kultūru un tautību cilvēku apmešanos uz dzīvi Latvijā. Šie naudas līdzekļi neatsver to kaitējumu valstij un tautai,ko ilgtermiņā rada imigrantu ieplūšanas veicināšana un nekustamo īpašumu izpārdošana. Ar šo iniciatīvu vēlos stiprināt latviešu tautas valsti un valodu,kultūru,mūsu tēvu un tēvu tēvu mantojumu.