Pārstāvis: Kaspars OzoliņšPublicēta: 27. Oct (2014)

PAR SIGULDAS PANORĀMAS RATU!
Iniciatīva tiks iesniegta Siguldas pašvaldībā

10'000
229
Jau parakstījuši 229
9'771

Aicinu parakstīties par Siguldas panorāmas rata saglabāšanu. Vēlos, lai Siguldas viesiem un siguldiešiem būtu šī unikālā būve, kas ir kā viens no Siguldas simboliem.Katram siguldietim un Siguldas viesim šī vieta, iespējams, ir īpaša ar kaut ko un šīs īpašās atmiņas nespēs aizvietot ” jaunas aktīvās atpūtas un brīvā laika pavadīšanas investīcijām”. Siguldas senleja ir plaša un vietas, kur attīstīt šādus projektus var arī citur!

Siguldas novada pašvaldībai pagarināt līgumu ar SIA „Kūrnams” par Siguldas panorāmas rata apsaimniekošanu vai rīkot konkursu, dodot iespēju citiem uzņēmējiem atjaunot Siguldas panorāmas ratu un turpināt to darbību, kā arī lūgt Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai izvērtēt šī objekta atbilstību valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam.

Vēlos, lai sabiedrība ar savu atbalstu pierāda, ka viņu viedoklis ir jāņem vērā un ka nav jānoskatās uz to, kā pozitīvās atmiņas pārvēršas metāllūžņos. Siguldieši saglabās vēsturisko būvi un Siguldas viesiem būs iespēja izbaudīt ainavisko redzējumu braucot ar panorāmas ratu.