Apsveicam ar uzvaru - Kandavas trase sāk pilnvērtīgu darbību! 30. Jan (2020)

Foto: Ilustratīvs attēls. Ben Joosen, FreeImages

Augstākā tiesa noraidījusi pēdējo kasācijas sūdzību pret Kandavas kartinga trases īpašniekiem SIA Kartodroms, ziņo portāls "Jauns". Spriedums ļauj trasei uzsākt pilnvērtīgu darbību.

Līdz ar šo ir izpildīta arī ManaBalss platformā publicētās iniciatīvas "Par Kandavas kartinga trases atjaunošanu" prasība.

Kopš trases rekonstrukcijas 2008. gadā tās īpašnieki bijuši nepārtraukti iesaistīti tiesas procesos, kuru iniciatore bijusi viena un tā pati privātpersona no Rīgas. Tiesvedību un vairāk nekā 500 dažādu sūdzību un iesniegumu mērķis bija trases darbības slēgšana.

Vairāku gadu garumā trases īpašnieki veikuši daudzus trokšņu mērījumus, saņemti vairāki atzinumi no "R&D Akustika", Latvijas Akustiķu apvienības un arī Vācijas speciālistiem, ka trokšņi trasē nepārsniedz gada vidējos atļautos robežlielumus, kas noteikti Ministru kabineta noteikumos. Tiesvedību un dažādu iesniegumu rezultātā trase vairākkārt arī slēgta apmeklētājiem.

Kurzemes vienīgās kartingu trases īpašnieki sadarbībā ar Kandavas novada pašvaldību sola šogad trasi izmantot pilnā mērā jau no pavasara, gan organizējot dažādus pasākumus Kandavas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, gan rīkojot dažādu mērogu iesācēju, amatieru un profesionāļu sacīkstes.

Avots: portāls "Jauns"


Apsver savu atbalstu arī jaunajām iniciatīvām platformā ManaBalss!