Iniciatīva ir iesniegta Saeimā!

Pārstāvis: Jāzeps BikšePublicēta: 09. Jun (2011)

VĒLĒŠANAS INTERNETĀ
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
11'518
Jau parakstījuši 11'518

Iespēja piedalīties vēlēšanās, referendumos un parakstu vākšanās internetā ietaupītu nodokļu maksātāju naudu, turklāt, visās pasaules malās esošie Latvijas pilsoņi varētu piedalīties vēlēšanās, ko daudziem šobrīd liedz attālums, laika vai līdzekļu trūkums.

Piedāvāju mainīt vēlēšanu un referendumu likumus, lai dotu tiesības balsot arī internetā, un palielināt darbinieku skaitu, kuri dodas pie pilsoņiem, kuri veselības stāvokļa vai materiālā nodrošinājuma trūkuma dēļ nespēj piedalīties vēlēšanās un referendumos iecirkņos vai internetā.

Katra balss ir svarīga - arī tā, kura nevar nokļūt līdz vēlēšanu iecirknim.

Iniciatīvas jaunumi

Nobalso internetā par prezidenta kandidātiem!30. Apr (2015)

Tev ir iespēja piedalīties jaunā, vēl nebijušā līdzdalības akcijā - MansPrezidents.lv, kurā ikvienam ir iespēja virtuāli nobalsot par sev tīkamāko prezidenta kandidātu! Aicinām arī Tevi iesaistīties un iestāties par atklātāku, godīgāku, savlaicīgāku Valsts prezidenta vēlēšanu procesu! Noteikti nobalso par savu favorītu un aicini to darīt arī citus! https://mansprezidents.lv

AUTORS: MADARA PEIPIŅA

Piedalies debatēs par e-vēlēšanām!20. Oct (2014)

E-vēlēšanu aktualitāte nerimstas - aizejošās Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sastāvs pagājušajā nedēļā vēlreiz skatīja e-vēlēšanu jautājumu. Šajā sēdē piedalījās arī Satiksmes Ministrijas pārstāvji, ziņojot par iespējām īstenot e-vēlēšanu pilotprojektu. Tālāk šo jautājumu skatīs jaunā Saeima. Sekojam līdzi! Šodien Tev ir iespēja piedalīties debatēs par e-vēlēšanām - noteikti izsaki savu viedokli, lai e-vēlēšanu PAR izskan plašāk! Debates notiek šeit: http://www.ir.lv/debates/

AUTORS: MADARA PEIPIŅA

Saeima vienojas e-vēlēšanu iniciatīvu nodot nākamās Saeimas pārziņā24. Sep (2014)

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien arī vienojās, ka lēmuma pieņemšana par portāla “Manabalss.lv” iniciatīvu saistībā ar vēlēšanu nodrošināšanu internetā būs jāatstāj jaunajam Saeimas sasaukumam. Deputāti gan vienojās, ka nākamnedēļ sāks izskatīt šo jautājumu, tomēr darbs būs jāturpina jaunajam Saeimas sasaukumam un komisijas deputātiem. Vairāk šeit: http://blogs.manabalss.lv/2014/09/saeima-vienojas-e-velesanu-iniciativu-nodot-nakamas-saeimas-parzina/

AUTORS: MADARA PEIPIŅA

E-vēlēšanu iniciatīva dodas tālāk!16. Sep (2014)

Labas ziņas - Saeimas Prezidijs vakar izskatīšanai Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā nodevis arī tevis parakstīto iniciatīvu par balsošanu vēlēšanās un referendumos ar interneta starpniecību. Inciatīvas virzītājs Jāzeps Bikše bija klāt Prezidija sēdē un atbildēja uz deputātu jautājumiem. Turpināsim sekot līdzi e-vēlēšanu iniciatīvas tālākajām gaitām! http://www.7guru.lv/zinas/10-tukstosi-parakstijusies-par-balsosanu-interneta

AUTORS: MADARA PEIPIŅA

Iniciatīva iesniegta Saeimā!21. Aug (2014)

Labas ziņas - šodien e-vēlēšanu iniciatīva iesniegta Saeimā! ir izveidojusies iniciatīvas virzītāju grupa, un viens no tā dalībniekiem ir uzņēmies būt iniciatīvas pārstāvis Saeimā. Turam īkšķus, lai tās virzīšana notiek bez aizķeršanās, un lai iniciatīva atrod dzirdīgas ausis un atbalstītājus lēmumu pieņēmēju vidū!

AUTORS: MADARA PEIPIŅA

Meklējam e-vēlēšanu aktīvistus!29. Jul (2014)

Šobrīd, lai gan iniciatīva jau kādu laiku ir savākusi vairāk kā 10 000 parakstus, tā vēl joprojām nav iesniegta Saeimā. Arī iniciatīvas autorei vairs nav iespēju šo iniciatīvu virzīt tālāk, tādēļ meklējam e-vēlēšanu aktīvistus un entuziastus, kas gribētu pievienoties šī jautājuma virzīšanai tālāk pa lēmumu pieņēmēju gaiteņiem. Nākamais solis - iniciatīvas iesnieguma nodošana Saeimai! Ja interesē - raksti mums uz [email protected], darbosimies kopā!

AUTORS: MADARA PEIPIŅA

Vēlamies vēlēt arī ar internetbanku starpniecību (bez maksas, ērti), nevis ar elektronisko parakstu sistēmu (maksas pakalpojums, jāpasūta)!28. Jul (2011)

Notiek darbs pie elektroniskās balsošanas sistēmas, BET šobrīd paredzēts, ka balstiesīgie varēs parakstīties tikai ar elektronisko parakstu.

AUTORS: BAIBA BĀRTULE