Закон принят!

Представитель: manabalss.lvДата публикации: 08. Jun (2011)

ОТКРЫВАЕМ СЕЙМ!
Инициатива будет подана В Сейм Латвийской Республики

10'000
12'353
Уже подписались 12'353

Мы хотим, чтобы общество получило новые возможности участвовать в работе Сейма.

Мы хотим, чтобы были приняты поправки к Регламенту Сейма, обеспечивающие, чтобы после сбора 10 000 подписей в Интернете общественная инициатива передавалась на рассмотрение на повестку дня Сейма.

Такая возможность позволит жителям Латвии намного легче, удобнее и быстрее объединяться и выражать свои идеи, желания, потребности, тем самым влияя на повестку дня Сейма, а также повысит понимание работы Сейма, будет способствовать гражданскому надзору за парламентской работой, развивать возможности гражданского участия, а также позволит избранным народным представителям узнавать о вопросах, важных для крупных общественных групп.

Добавленный документ

1307534285HNRnUJ.pdf (открыть)

Новинки инициативы

Saeimas Juridiskā komisija vakar atbalstīja Saeimas Atvēršanu 3. lasījumam ar 5000 parakstiem un iespēju piedalīties jau no 16 g. vecuma12. Jan (2012)

Lieliskas ziņas – cilvēki varēs parakstīt un rosināt iniciatīvas jau no 16 gadu vecuma, turklāt jau 5'000 pilsoņu parakstu ideju nogādās Saeimā. Tas ir lielisks visu ManaBalss.lv lietotāju, kā arī brīvprātīgo juristu un politikas ekspertu sasniegums. Tagad jātur īkšķi par šī likuma 3. lasījumu Saeimā! Atveram Saeimu :)

АВТОР: KRISTOFS BLAUS

Labas ziņas - deputāti atbalstīja Saeimas Atvēršanu jau 2. lasījumā!!27. Dec (2011)

Pagājušonedēļ deputāti atbalstīja Saeimas Atvēršanu, turklāt, samazinot nepieciešamo parakstu skaitu 2 reizes - no 10000 uz 5000 - lieliski jaunumi! Turēsim īkšķus par 3. galējo lasījumu, lai Saeima tiek veiksmīgi atvērta. Ar šo soli kļūsim par vienu no atvērtākajām demokrātijām visā Eiropā.

АВТОР: KRISTOFS BLAUS

Juristi pabeiguši pētījumu - kā veiksmīgāk Atvērt Saeimu tautas idejām!11. Oct (2011)

Pirms mēneša juristi no vairākām valsts institūcijām un ManaBalss.lv ķērās klāt Saeimas atvēršanai. Mēneša laikā veikta apjomīga analīze, kā visveiksmīgāk atvērt mūsu Saeimu tautas idejām. Šonedēļ eksperti uzsākuši darba nākamo kārtu - likumprojekta detalizētu un pilnīgāku izstrādi, ko piedāvāt 11. Saeimai. ManaBalss.lv nepārtraukti seko līdzi sarežģītajam procesam un turpinās ziņot par jaunumiem!

АВТОР: KRISTOFS BLAUS

Prezidenta birojs un Saeimas juristi iesaistījušies "Saeimas Atvēršanā"!25. Aug (2011)

Prezidenta birojs un Saeimas labākie juristi iesaistījušies "Saeimas Atvēršanā". Par jaunumiem ziņosim jau septembra sākumā!

АВТОР: LAURA ZVEJNIECE

Šorīt Juridiskā komisija izlēma virzīt tālāk "Saeimas Atvēršanu"!16. Aug (2011)

Deputāti nolēma virzīt tālāk likumprojektu "Saeimas Atvēršana" un deva uzdevumu ManaBalss.lv sagatavot likumprojekta pilnveidojumus.

АВТОР: LAURA ZVEJNIECE

Saeima ir atvērta - deputāti šorīt nobalsoja PAR!!21. Jul (2011)

Tikko Saeimā 71 deputāts (V, ZZS, SC un PLL) atbalstīja ManaBalss.lv ideju un ir sākta Saeimas Atvēršana! Visi kopā varam ar sevi lepoties!

АВТОР: KRISTOFS BLAUS

Trīs nedēļu laikā esam kopīgi tikuši Saeimā!04. Jul (2011)

Iniciatīva 3 nedēļu laikā nonākusi līdz Saeimai, to atbalstīja 36 deputāti, to parakstījuši gandrīz 10 000 cilvēki, turpinam balsot!

АВТОР: LAURA ZVEJNIECE

Piektdien deputāti balsos par Saeimas atvēršanu! Jāsavāc vēl 900 parakstu - aiziet!!28. Jun (2011)

Saeima jau šo piektdien ārkārtas sēdē balsos par iniciatīvu, kas ļaus tautai ietekmēt politiku krietni biežāk kā reizi 4 gados! Varam!

АВТОР: KRISTOFS BLAUS

Divas Saeimas jau frakcijas atbalsta šo iniciatīvu un rosinās to skatīt Saeimā20. Jun (2011)

Vienotība jau iesniegusi Saeimā šo likumprojektu; arī VL-TB/LNNK atbalsta šo iniciatīvu. Aicinām atsaukties arī pārējās Saeimas frakcijas!

АВТОР: KRISTOFS BLAUS

Sākam pārmaiņas!08. Jun (2011)

Pirmā iniciatīva ir veiksmīgi atklāta un jau pirmājās minūtēs vērojama liela sabiedrības aktivitāte. Aiziet!

АВТОР: KRISTOFS BLAUS

Как работает ManaBalss.lv?

Покажи это видео друзьям: