Pārstāvis: Jeļena PekstePublicēta: 21. Dec (2016)

FINANSĒJUMA PIEŠĶIRŠANA BĒRNU KLĪNISKĀS UNIVERSITĀTES SLIMNĪCAI GAIĻEZERS NODAĻU REMONTAM
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
1'896
Jau parakstījuši 1'896
8'104

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezerā joprojām ir palikušas nodaļas, kurās sen nav veikts remonts, kā rezultātā palātas ir visai bēdīgā stāvoklī - nolupušas sienas, bojāts un netīrs grīdas klājums, norūsējušas caurules zem izlietnes, veci čuguna radiatori, kas neļauj noregulēt temperatūru palātā apkures sezonā. Šādos apstākļos ir jāuzturas vecākiem ar bērniem, kas ārstējās slimnīcā. Tam tā noteikti nav jābūt, jo par ko tad mums jārūpējas visvairāk, ja ne par bērniem, mūsu valsts nākotni. Arī Veselības ministrijas pārstāvis, komentējot situāciju ar palātu bēdīgo stāvokli Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezerā, piekrīt, ka „ārstniecības iestāžu videi ir jābūt sakārtotai, lai pacients saņemtu kvalitatīvu un drošu veselības aprūpes pakalpojumu”.

Pašlaik ir izsludināts konkurss par tehniskā būvniecības projekta izstrādi slimnīcas rekonstrukcijai (iepirkums Nr. BKUS 2016/105, „14.korpusa rekonstrukcijas būvprojekta izstrāde un būvdarbu autoruzraudzība”). Pēc Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvja sniegtās informācijas, aptuvenās izmaksas tiek rēķinātas ap 20 miljonu eiro apmērā. Bet plānoto būvdarbu īstenošana ir atkarīga no tā, vai valsts piešķirs tam naudu. Latvijas sabiedrība aicina Saeimu uzdot Ministru kabinetam nekavējoties piešķirt finansējumu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Gaiļezers rekonstrukcijai nepieciešamā apmērā.

Bērniem tiks nodrošināti atbilstošie uzturēšanas apstākļi, ārstējoties slimnīcā.

Iniciatīvas jaunumi

Aicinām popularizēt iniciatīvu01. Jun (2020)

Paldies par šīs iniciatīvas parakstīšanu!

1. jūnijs ir Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Aicinām dalīties ar šo Tevis parakstīto iniciatīvu sociālajos tīklos, lai par to uzzinātu vēl vairāk cilvēku.

Apsver savu atbalstu arī citām tematiski saistītām iniciatīvām, uz kurām ir norādīts šai Facebook publikācijā.

Varbūt Tu varētu dalīties arī ar to?

Paldies par Tavu aktivitāti!

ManaBalss.lv komanda

AUTORS: MANA BALSS