Pārstāvis: Renārs Šķesters-KambalsPublicēta: 25. Feb (2022)

FUTBOLA LAUKUMA SEGUMA ATJAUNOŠANA RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLĀ
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas domē

2'000
910
Jau parakstījuši 910
1'090

Rīgas Teikas vidusskolas āra futbola laukumā ikdienā trenējas vairāk nekā 60 mazie teicinieki, taču esošais futbola laukuma segums nav drošs (segums ir ļoti ass un ciets), un uz tā ir ļoti apgrūtinoši īstenot kvalitatīvus sporta treniņus bērniem. Šajā futbola laukumā trenējas bērni vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem, un šai vecuma grupai prioritāte ir droši un patīkami treniņu apstākļi, lai bērnu vecāki varētu būt droši par savu bērnu veselību un bērni ar prieku nāktu uz sporta nodarbībām.

Tāpēc aicinām Rīgas domi steidzamības kārtā veikt futbola laukuma seguma nomaiņas darbus, kurus ir gatava arī līdzfinansēt biedrība “Futbola klubs "Nikars"". Tas varētu kļūt par veiksmīgu paraugu NVO sadarbībai ar pašvaldību sporta infrastruktūras attīstības jautājumos.

Teikas bērni un jaunieši šādi iegūs drošu futbola laukumu, kurā varēs droši nodarboties ar sporta aktivitātēm gan treniņos, gan savā brīvajā laikā.

Iniciatīvas jaunumi

Futbola laukums Teikas vidusskolā – autors aicina aktivizēt parakstu vākšanu07. Apr (2022)

"Aicinu ikvienu mūsu sekotāju, līdzjutēju vai vienkārši sporta draugu parakstīties portālā ManaBalss.lv par futbola laukuma seguma atjaunošana Rīgas Teikas vidusskolā!"

Ar šādu aicinājumu iniciatīvas "Futbola laukuma seguma atjaunošana Rīgas Teikas vidusskolā" autors ir izveidojis video futbola skolas "Nikars" Facebook lapā.

Ja atbalsti šo iniciatīvu, lūdzam dalīties ar šo video ar saviem draugiem un sekotājiem!

Pēc parakstu savākšanas šī iniciatīva kā kolektīvais iesniegums tiks iesniegta Rīgas domē.

_______________________________________

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 36 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un ar to saistītās uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam ir salīdzinoši pat ļoti atsaucīgi un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu.

Tavai balsij ir nozīme!

AUTORS: MANA BALSS