Iniciatīva praktiski ir noraidīta

Pārstāvis: Imants BlicsonsPublicēta: 16. Jul (2020)

KONCERTZĀLEI CIENĪGA VIETA PILSĒTĀ
Iniciatīva tiks iesniegta LR Kultūras ministrijā

3'000
109
Jau parakstījuši 109
2'891

Ar šo iniciatīvu paužam atbalstu akustiskās koncertzāles celtniecības projektam Kultūras ministrijas izraudzītajā vietā - Rīgā, Elizabetes ielā 2. Tā ir koncertzālei cienīga vieta pilsētā.

Tāpēc pašlaik nolemtais nav jāmaina, kā arī ir jāņem vērā šīs iniciatīvas atbalstītāju skaits un prasība - palikt pie Kultūras ministrijas sākotnējā ierosinājuma.

Sabiedrība iegūs koncertzāli tai cienīgā vietā, un tādējādi augs vispārējais kultūras līmenis, kā arī radīsies iespēja rīkot koncertus tieši parkā.

Iniciatīvas jaunumi

Aicinājums iestāties par iedzīvotāju līdzdalību pašvaldībās un parakstīt iniciatīvu "Atveram pašvaldības!"30. Oct (2020)

Tā kā esi parakstījis šo pašvaldības dzīves iniciatīvu, uzrunājam Tevi ar aicinājumu atbalstīt patiesi spēcīgas un efektīvas kolektīvo iesniegumu sistēmas izveidi Latvijas pašvaldībās!

Organizācija ManaBalss kopā ar četrām citām NVO ir publicējusi iniciatīvu "Atveram pašvaldības!" un aicina arī Tevi to parakstīt un dalīties ar to savos sociālo mediju kontos.

Lūdzam iepazīties arī ar iniciatīvas pielikumā izklāstītajiem apsvērumiem, kāpēc šis ir ļoti svarīgs jautājums un nepieciešams risinājums.

Ja atbalsti iniciatīvu "Atveram pašvaldības!", tad dalies ar to Facebook u.c. sociālajos tīklos!

Tavai balsij ir nozīme!

AUTORS: MANA BALSS