Pārstāvis: Armands SmagarsPublicēta: 09. Sep (2020)

PAR MORDEHAJA DUBINA IELU
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas domē

1'000
76
Jau parakstījuši 76
924

Atzīmēsim Mordehaja Dubina nopelnus Latvijas kā demokrātiskas valsts labā. M. Dubins bija viens no retajiem mazākumtautību pārstāvjiem, kurš jau 1. Saeimā uzstājās un komisijās runāja tikai latviešu valodā. Ar šīs iniciatīvas īstenošanu Latvija nosūtīs nākamajām paaudzēm spēcīgu vēstījumu, veidojot tiltu pāri paaudzēm - vēstījumu par morāles vērtībām, dzīvi ar misijas apziņu, sabiedrisko darbu cēlu mērķu labā, neatlaidību, ticību un cilvēkmīlestību neatkarīgi no etniskās vai reliģiskās piederības, par Latvijas kā multikulturālas valsts tagadni, pagātni un nākotni, par vēstures veidošanos, - kā viens cilvēks spēj ietekmēt vai mainīt lietu virzību.

Tāpēc rosinu nosaukt vai pārdēvēt kādu ielu Rīgā Mordehaja Dubina vārdā.

Tā tiks godināts Latvijas pilsonis Mordehajs Dubins, kurš no drošas nāves ir glābis daudzus ebrejus, palīdzot viņiem ieceļot Latvijā. Šādi tiks godināta arī uz Sibīriju izsūtīto un čekas nomocīto upuru piemiņa, jo arī M. Dubins mira izsūtījumā un apcietinājumā.

Iniciatīvas jaunumi

27. janvāris – Starptautiskā Holokausta upuru piemiņas diena27. Jan (2021)

Uzrunājam Tevi kā šīs iniciatīvas atbalstītāju!

Ņemot vērā ANO Starptautisko Holokausta upuru piemiņas dienu, ManaBalss komanda ir izveidojusi par šo iniciatīvu nelielu publicitāti Facebook un Twitter vietnē.

Lūdzam ar to dalīties tālāk savu draugu un sekotāju vidē.

Būsim arī ļoti pateicīgi, ja Tu ziedosi platformas darbības uzturēšanai.

Tavai balsij ir nozīme!

AUTORS: MANA BALSS

Aicinājums iestāties par iedzīvotāju līdzdalību pašvaldībās un parakstīt iniciatīvu "Atveram pašvaldības!"30. Oct (2020)

Tā kā esi parakstījis šo pašvaldībai adresēto iniciatīvu, uzrunājam Tevi ar aicinājumu atbalstīt patiesi spēcīgas un efektīvas kolektīvo iesniegumu sistēmas izveidi Latvijas pašvaldībās!

Organizācija ManaBalss kopā ar četrām citām NVO ir publicējusi iniciatīvu "Atveram pašvaldības!" un aicina arī Tevi to parakstīt un dalīties ar to savos sociālo mediju kontos.

Lūdzam iepazīties arī ar iniciatīvas pielikumā izklāstītajiem apsvērumiem, kāpēc šis ir ļoti svarīgs jautājums un nepieciešams risinājums.

Ja atbalsti iniciatīvu "Atveram pašvaldības!", tad dalies ar to Facebook u.c. sociālajos tīklos!

Tavai balsij ir nozīme!

AUTORS: MANA BALSS