Pārstāvis: Armands OzerovsPublicēta: 18. Nov (2015)

LAI SAEIMA NEBŪTU MŪŽA AMATS DEPUTĀTIEM
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
546
Jau parakstījuši 546
9'454

Lai saeimas deputāti varētu strādāt tikai divus sasaukumus dzīves laikā. Jo ļoti daudziem deputātiem tas ir kā mūža amats. Divi sasaukumi ir pietiekoši ilgs laiks, lai ražīgi strādātu Latvijas valsts labā. Arī cilvēkiem būs lielāka interese par vēlēšanām, jo nebūs mūžīgais "vecie vēži citās kulītēs ".

Nepieciešams ir veikt Satversmes grozījumus.

Deputāti iespējams strādās ar lielāku atbildību. Un vairāk domās par valsts iedzīvotājiem un ne tikai par savu labumu.

Iniciatīvas jaunumi

Pēc astoņu gadu būšanas Saeimas deputāta amatā Einārs Cilinskis atzīst, ka "cilvēks nevar efektīvi darboties, ja ilgu laiku ir vienā amatā un neko nemaina"!29. Jun (2018)

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bērziņš un parlamentārietis Einārs Cilinskis (VL-TB/LNNK) neplāno kandidēt 13. Saeimas vēlēšanās.

Bērziņš apliecināja, ka Saeimas vēlēšanās startēt neplāno. "Es redzu, ka ir jauni aktīvi cilvēki, kas būtu gatavi iesaistīties lielajā politikā, un Ilze Indriksone ir cienījams kandidāts būt par pirmo numuru Kurzemē," teica Bērziņš.

Politiķis gan uzsvēra, ka politiku atstāt neplāno, tāpēc viņš turpinās būt aktīvs VL-TB/LNNK biedrs, "paužot tos pašus uzskatus, aizstāvot konservatīvas vērtības kā iepriekš". Tāpat Bērziņš turpinās pildīt partijas priekšsēdētāja vietnieka pienākumus.

Saeimas vēlēšanās nekandidēs arī deputāts Cilinskis. Politiķis skaidroja, ka nostrādājis Saeimas deputāta amatā jau astoņus gadus, un, viņaprāt, cilvēks nevar efektīvi darboties, ja ilgu laiku ir vienā amatā un neko nemaina. Politiķis atgādināja, ka arī citās jomās un profesijās ir pilnvaru termiņu ierobežojumi vai rotācija. Pēc šī Saeimas sasaukuma beigām Cilinskis vēlētos strādāt nozarē, kas būtu saistīta ar apgūtām zināšanām - vides un klimata joma.

Dalies ar iniciatīvu un palīdzi savākt nepieciešamos parakstus!

Ziņas avots: delfi.lv

AUTORS: ZIŅAS MB