Iniciatīva ir noraidīta

Pārstāvis: JĀNIS KUZINSPublicēta: 27. Dec (2012)

SAMAZINĀT PVN LIKMI APKUREI
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
10'981
Jau parakstījuši 10'981

Samazināt Pievienotās vērtības nodokli apkurei (PVN) no 12 procentiem līdz 5 procentiem. Latvijas Republikas Saeima jau tika aicināta no pašvaldībām, arodbiedrībām, biedrībām un siltumtīklu uzņēmumiem samazināt PVN apkurei no 12 procentiem līdz 5 procentiem, tagad to darīsim mēs Latvijas tauta. Iespējams, ka Saeimas deputāti mūs sadzirdēs labāk. Jau šodien saņemam nesamērigi lielus rēķinus par siltumu, dažviet Latvijā pat siltums nav pieslēgts vispār, dēļ parādu sloga. Ir dzirdamas bažīgas vēstis, ka 2013.gadā siltumtarifi tikai kāps, tāpēc aicinām LR Saeimu rasts budžetā līdzekļus un risināt situāciju samazinot PVN apkurei. Budžetā lidzekļi ir un tas ir tikai politiskās gribas un atbildības jautājums.

Veikt grozījumus likumā "Par pievienotās vērtības nodokli" kā to paredz pielikumā iesniegtais likumaprojekts

Ja samazināsies PVN akurei, samazināsies arī tarifi par siltumu vai vismaz tik ātri neaugs, kā to sola. Mazināsies nabadzība, veicināsies pirktspēja un iedzīvotāju labklājība.

Iniciatīvas jaunumi

Iniciatīva savākusi 10 000 parakstus!29. Sep (2014)

Apsveicam! Pateicoties jums visiem, iniciatīva "Samazināt PVN likmi apkurei" savākusi 10 000 parakstus! Kas notiek tālāk? Sazināsimies ar autoru un jau pavisam drīz iesniegsim iniciatīvu Saeimā, kur jūsu visu paraksti nodrošinās to, ka deputātiem šī ideja būs jāuzklausal. Noteikti ziņosim par jaunumiem!

AUTORS: MADARA PEIPIŅA