Atbalsti savu balsi – tas ir kļuvis vēl ērtāk! 06. Jun (2019)

Attēls: Līna Putene

Mobilo sīkmaksājumu lietotne Mobilly ir laidusi klajā digitālu risinājumu, kas ikvienam aplikācijas lietotājam ļauj ziedot izvēlētajam labdarības mērķim.

Mobilly ir populārākā mobilo sīkmaksājumu lietotne Latvijā, ko izmanto vairāk nekā 200 000 lietotāju. Ziedojumu platformas izveide nav komerciāls projekts, bet gan Mobilly ieguldījums sabiedrības labumam, ziņo kompānija.

"Pēdējo pāris gadu laikā mūsu ikdienas paradumi ir piedzīvojuši ievērojamas izmaiņas. Ja šodien ierasta lieta ir maksājumu veikšana ar vienu pieskārienu vai kartes pīkstienu, tad kāpēc, lai ziedošana nebūtu tikpat vienkārša?" retoriski jautā Mobilly izpilddirektors Ģirts Slaviņš. "Mēs, Mobilly, vienmēr esam par vienkāršām idejām un lietotājam ērtām tehnoloģijām, tāpēc uzdevām sev jautājumu – kāpēc mūsdienās ar vienu pieskārienu var veikt stāvvietas apmaksu vai nopirkt vilciena biļeti, bet nevar ziedot sev tīkamam mērķim? Mums arī vienmēr ir rūpējuši sociālie jautājumi, tāpēc, izmantojot savas stiprās puses, kas ir mūsdienīgu un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju attīstība, realizējām ideju par jaunas ziedojumu platformas izveidi jau esošajā Mobilly aplikācijā."

Tehniski ziedošana Mobilly aplikācijā tagad ir tikpat vienkārša kā stāvvietas apmaksa. Veikt ziedojumu var aplikācijas sadaļā "CITI", kā arī ar QR koda maksājumu.

Avots: Mobilly