Atgūsim, iespējams, labākos čipsus pasaulē 17. Jun (2020)

Attēlam ir tikai ilustrējoša nozīme.

“Atgūsim, iespējams, labākos čipsus pasaulē” – ar šādu aicinājumu ManaBalss ir saņēmusi acīmredzami humorīgu iniciatīvas priekšlikumu, kas prasa kompāniju SIA “Orkla Latvija” atjaunot sortimentā Ādažu čipsus ar mārrutku garšu.

Saskaņā ar iniciatīvu kvalitātes kritērijiem mēs cita starpā nepublicējam ierosinājumus, kuros autori acīmredzami dzen jokus par ne gluži svarīgākajiem jautājumiem. Tomēr šoreiz izdarījām izņēmumu un uzrunājām pašu kompāniju.

Viegli humorīgajā iniciatīvas prasībā mēs redzējām arī leģitīmu sabiedrības interesi par tai savā ziņā nozīmīgu informāciju – par savulaik populāru produktu, tāpēc sazinājāmies ar Orkla un esam saņēmuši negaidīti pozitīvu ziņu.

““Ādažu Čipsu” komandas vārdā vēlamies patiekties iniciatīvas autoram par izrādīto vēlmi atkal baudīt “Ādažu Čipsus” ar mārrutku garšu,” ManaBalss raksta kompānijas pārstāve Lineta Mikša. “Mums ir patiess prieks redzēt, ka cilvēki aktīvi iesaistās un izsaka viedokli par mūsu produktiem. Mēs regulāri izvērtējam mūsu piedāvāto sortimentu, radot ne tikai jaunus produktus, bet arī atgriežot tirgū mūsu zīmolu vēsturiskos produktus.”

Kompānija norāda, ka aktīvi seko līdzi “tam, ko mūsu produktu cienītāji vēlas – kādas jaunas garšas, formas un veidu produktus gribētu redzēt “Ādažu Čipsu” sortimentā. Esam sadzirdējuši mūsu uzticamo klientu vēlmi atkal baudīt čipsus ar mārrutku garšu!”

Kompānija pagaidām atturas no konkrētāka formulējuma, tomēr pamatā ir skaidrs, ka konkrētajā jautājumā mārrutku garšas cienītājiem ir gaidāmas labas ziņas. Savukārt ņiprā priekšlikuma autoram kompānija sola jau vasaras otrajā pusē nosūtīt “kraukšķīgu sveicienu”.

Avots: ManaBalss; SIA “Orkla Latvija”


ManaBalss lūgums platformas apmeklētājiem

Tā kā esi ManaBalss plašās kopienas dalībnieks, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 36 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un ar to saistītās uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam ir salīdzinoši pat ļoti atsaucīgi un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu.

Tavai balsij ir nozīme!

ManaBalss.lv komanda