Iepazīsties ar #ManaEiropa rezultātiem un rīkotāju atziņām! 23. Nov (2018)

Latvijas iedzīvotājiem viedokļu par vēlamajām Eiropas līmeņa politiskajām aktivitātēm netrūkst! Šāds varētu būt vispārējais secinājums pēc platformā #ManaEiropa veiktās aptaujas un balsošanas kampaņas «Dialogi par Eiropas nākotni».
Šos dialogus oktobrī un novembra sākumā ManaBalss veidoja partnerībā ar LR Ārlietu ministriju, sabiedriskās politikas centru Providus un Latvijas Pilsonisko aliansi.

Blakus Latvijas iedzīvotāju daudzajiem priekšlikumiem par ES politikas aktualitātēm pēc akcijas ir izkristalizējies arī secinājums, ka līdz ar šo Latvija piesaka savu e-demokrātijas kompetenci Eiropas politikā.
Tā platformas ManaBalss.lv vadītājs Imants Breidaks pēc paveiktā komentē, ka «Dialogi par Eiropas nākotni» bija «lieliska iespēja būt pirmajiem Eiropā, kas ar digitāliem rīkiem iesaista cilvēkus sarunā par to, kādu Eiropu mēs nākotnē vēlamies. Mēs šo redzam, kā pirmo soli nacionālā līmenī, lai ar laiku šo pieredzi pārnestu arī uz starptautiska līmeņa dialogiem digitālās platformās arī par citām tēmām.»
Pilnu ziņojuma «Dialogi par Eiropas nākotni» tekstu lasi šeit.