Iniciatīvas autori aicina piedalīties gājienā "Kažokādas pagātnē" 21. Nov (2019)

Foto: Penny Gumulja, FreeImages

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina sestdien, 30. novembrī, kopā ar līdzpilsoņiem piedalīties vērienīgā gājienā par dzīvniekiem, lai panāktu pārmaiņas dzīvniekiem.

Sadarbībā ar lielākajām dzīvnieku un vides aizsardzības organizācijām biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina ikvienu piedalīties vērienīgā "Gājienā par dzīvniekiem".

Gājiena nosaukums ir "Kažokādas pagātnē" un tas ir veltīts dzīvnieku aizstāvēšanai no kažokādu industrijas – cietsirdīgas pagātnes paliekas, kurai nav vietas mūsdienu sabiedrībā.

Latvijas zvēraudzētavās vēl joprojām katru gadu ar elektrošoku vai gāzes kamerās nogalina vairāk nekā pusmiljonu nevainīgu dzīvnieku – lapsas, šinšillas un ūdeles. Šo savvaļas dzīvnieku turēšana industriālo fermu cietsirdīgajos apstākļos ir nežēlīga un necienīga pret viņiem kā pret dzīvām būtnēm.

Statistikas dati liecina, ka vairākums Latvijas iedzīvotāju neatbalsta dzīvnieku audzēšanu un nogalināšanu kažokādu ieguvei. Tieši pateicoties aktīvai sabiedrības līdzdalībai, zvēraudzēšana ir aizliegta jau 15 Eiropas Savienības valstīs.

Ir pienācis laiks mainīt likumu arī Latvijā! Ar spēcīgu gājienu mēs panāksim pārmaiņas!

"Gājiens par dzīvniekiem: Kažokādas pagātnē" notiks 30. novembrī, plkst. 12:00 Esplanādē.

12.30 Gājiena atklāšana

13.00 Gājiena sākums

Gājiena maršruts: https://ej.uz/gajiena_karte2019

Atzīmē savu dalību un aicini līdzi ģimeni, draugus un kolēģus!

Paldies, ka parakstījāt iniciatīvu "Par kažokzvēru aizsardzību", rosinot Saeimu izbeigt dzīvnieku audzēšanu un nogalināšanu kažokādām!

Dzīvniekiem ir nepieciešama ikviena mūsu balss. Paldies, ka esi dzīvnieku pusē!

Ar cieņu,

Amālija Švarckopfa
Projektu vadītāja
Tālr. 28699801

Būsim pateicīgi arī par atbalstu ManaBalss darbam!