Ne vien skapim, bet arī sabiedrībai – šodien pērc mazāk, bet ziedo vairāk! 04. Nov (2021)

Piektdien, 5. novembrī platforma Mobilly un organizācija Ziedot.lv jau trešo reizi apvieno spēkus ziedojumu vākšanas akcijā #WhiteFriday, lai veicinātu sabiedrības iesaisti labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstam – tajā skaitā arī ManaBalss.lv.

#WhiteFriday akcija aizsākās 2020. gadā kā atbilde vispasaules "Black Friday" iepirkšanās drudzim. #WhiteFriday organizatori tad pirmo reizi mudināja iedzīvotājus iepirkšanās vietā izbaudīt īstu ziedošanas azartu un izcelt labos darbus, ko par spīti ikdienas izaicinājumiem veic dažādas pašmāju organizācijas.

Gan ziedotāji, gan iesaistītās organizācijas atzinīgi novērtējušas iepriekš rīkotās akcijas, norādot, ka tām ir potenciāls kļūt arvien vērienīgākām. Pagājušā gadā saziedotā summa pārsniedza 35’000 eiro, un arī šoreiz iedzīvotāji tiks aicināti sniegt finansiālu atbalstu vairāk nekā 60 lielākām un mazākām pašmāju organizācijām.

Aicinām apmeklēt platformu WhiteFriday, kur iespējams iepazīties ar iniciatīvām un ziedot lielāku vai mazāku naudas summu kādai labdarības vai nevalstiskajai organizācijai. Šīs organizācijas darbojas sabiedrības labā, un to mērķi ir dažādi, taču vēlme ir viena – veidot labāku Latvijas sabiedrību kopumā.

Tāpat šajā dienā ikviens ir aicināts izmantot arī akcijai īpaši sagatavotos Instagram lietotnes filtrus, kas pieejami Mobilly kontā, lai simboliski vizualizētu citkārt netaustāmos sava labā darba rezultātus, rādot piemēru un tā iedvesmojot iesaistīties arī citus līdzcilvēkus.

Ziedojumus iespējams veikt Mobilly platformā un ar Mobilly mobilās lietotnes palīdzību, kā arī individuāli, atbalstot organizācijas un veicot tiešos ziedojumus.

Mūs Tu vari atbalstīt, ziedojot Mobilly mājaslapā vai mobilajā aplikācijā!

Palīdzi uzturēt ManaBalss.lv darbu ar tiešajiem ikmēneša ziedojumiem!