Nobalso par ManaBalss pieteikumu “World Justice Challenge 2021 finālā”! 29. Apr (2021)

Šogad ir platformas ManaBalss desmitgade, un Latvijas sabiedrības līdzdalības sasniegumi ir atzīmējami gan starptautiski, gan Latvijā.

Aicinām izcelt Latvijas sasniegumus pasaules mērogā un nobalsot par ManaBalss pieteikumu "World Justice Challenge 2021" finālā!

Balsojumu termiņš ir piektdiena, 30. aprīlis.

Būsim pateicīgi, ja nobalsosit par ManaBalss projektu "World Justice Challenge 2021" atklātajā balsojumā. Ar pieteikto projektu varat iepazīties šeit.

Autorizācija World Justice Project lapā prasīs mazliet piepūli un laiku, bet mēs – ManaBalss komanda – būsim par to ļoti pateicīgi.

Lūdzam arī dalīties savos profilos ar šo aicinājumu balsot!

LinkedIn
Facebook
Twitter

Tāpat aicinām balsot par ManaBalss zīmolu konkursā "Gada preču zīme 2020"!

Sekmes darbos un veselību vēlot,

MabaBalss komanda


Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 36 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un ar to saistītās uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam ir salīdzinoši pat ļoti atsaucīgi un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu.

Tavai balsij ir nozīme!