Sabiedrības digitālā līdzdalība politikas dienaskārtības veidošanā ir kļuvusi vēl ērtāka! 29. Sep (2019)

Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka ManaBalss platformā var autorizēties ar eParaksts rīkiem - eParaksts eID un eParaksts mobile visām darbībām – balsojumiem par iniciatīvām, jaunu iniciatīvu veidošanai un saziņai ar atbalsta komandu, kā arī ziedojumiem platformas uzturēšanai.

ManaBalss komanda pastāvīgi tiecas uz platformas sniegto pakalpojumu maksimālu aptvērumu visā Latvijā. Līdz ar eParaksts pieslēgšanu piekļuve ManaBalss pakalpojumiem paplašinās un zināmā mērā risina dažu i-banku autorizācijas problēmu.

Stingrā autorizācija ir ManaBalss un saistīto platformu - ParvaiPret.lv un Lemejs.lv - viens no pamatprincipiem, kas nodrošina datu uzticamību. Tas savukārt ir izšķirīgi svarīgi Latvijas pilsoņu līdzdalības efektivitātei rīcībpolitikas procesos, sākot ar leģitīmiem parakstiem pie Saeimā izskatāmajiem kolektīvajiem iesniegumiem.

Līdz ar pārliecinoši lielākās daļas komercbanku klientu aptvērumu, jaunas partnerības ar citām bankām par autorizācijas pakalpojumiem paredzamā nākotnē ManaBalss neplāno. Tāpēc uzsveram jauno eParaksts iespēju kā labu risinājumu – tas ir pieejams ikvienam digitāli pratīgam Latvijas pilsonim pat neatkarīgi no bankas konta esamības.

Izmantojiet šo un ManaBalss dotās iespējas un dariet Latviju vēl labāku!