Ziedo pozitīvām pārmaiņām! 06. Feb (2020)

Norēķinu sistēmu kompānija Mobilly un portāls "Ziedot" aicina sākt jaunu tradīciju #WhiteFriday!

Lai veicinātu sabiedrības iesaisti ziedojumu vākšanā Latvijas labdarības un nevalstiskajām organizācijām, Mobilly un portāls "Ziedot" sāk jaunu tradīciju un 7. februārī aicina ikvienu iesaistīties iniciatīvā #WhiteFriday.

Tā tiks rīkota divas reizes gadā – februāra pirmajā piektdienā un pēdējā piektdienā pirms Melnās piektdienas jeb Black Friday izpārdošanas sākuma novembrī.

Vairāk nekā puse (53%) Latvijas iedzīvotāju labprāt iesaistās labdarības akcijās. "Visbiežāk ziedotāju aktivitāte pieaug gada nogalē, Ziemassvētkos, taču dažādām organizācijām atbalsts ir nepieciešams regulāri. Brīdī, kad #WhiteFriday būs ieguvis lielāku uzmanību, nekā Melnās piektdienas izpārdošanas jeb Black Friday, varēsim droši apgalvot, ka cilvēcei ir nākotne," uzskata labdarības organizācijas "Ziedot LV" vadītāja Rūta Dimanta.

"Cilvēka ikdienu veido paradumu virkne. Mums šķiet, ka ziedošanai ir jābūt vienam no šiem paradumiem. Katrs var izvēlēties sev ērtāko un pieejamāko ziedošanas veidu – Mobilly aplikācijā, portālā "Ziedot" vai kādā citā veidā. #WhiteFriday ir stāsts par jauna paraduma radīšanu – padarīt pasauli labāku," savukārt uzsver Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš.

Kampaņas #WhiteFriday organizatori aicina Latvijas sabiedrību mobilizēties pēc svētku iepirkšanās drudža un 7. februārī ziedot lielāku vai mazāku naudas summu kādai labdarības vai nevalstiskajai organizācijai, kuru mērķi ir dažādi, taču vēlme viena – veidot labāku Latvijas sabiedrību kopumā.

Platformai ManaBalss katru mēnesi ir nepieciešams apmaksāt programmētāja darbu, lai platforma 24/7 netraucēti darbotos un problēmas tiktu novērstas zibenīgi.

Mūs vari atbalstīt, ziedojot Mobilly mājaslapā aplikācijā!

Palīdzi uzturēt ManaBalss.lv darbu ar ikmēneša i-bankas maksājumiem!

Avots: Mobilly, ManaBalss