Инициатива подана в Сейм!

Представитель: Jāzeps BikšeДата публикации: 09. Jun (2011)

ВЫБОРЫ В ИНТЕРНЕТЕ
Инициатива будет подана В Сейм Латвийской Республики

10'000
11'482
Уже подписались 11'482

Возможность участвовать в выборах, референдумах и сборе подписей в Интернете может сэкономить деньги налогоплательщиков, к тому же граждане Латвии, проживающие в разных концах земного шара, смогут участвовать в выборах, чего многие сейчас лишены из-за больших расстояний, нехватки времени или средств.

Предлагаю изменить законы о выборах и референдумах, чтобы предоставить право голосовать в Интернете и увеличить количество работников, посещающих граждан, которые по состоянию здоровья или из-за недостаточной материальной обеспеченности не могут участвовать в выборах и референдумах на участках или в Интернете.

Важен каждый голос – даже тех, кто не может явиться в избирательный участок.

Перевод инициативы на русский язык выполнен в сотрудничестве со Skrivanek.lv.

Подписались за инициативу 11'482

Новинки инициативы

Nobalso internetā par prezidenta kandidātiem!30. Apr (2015)

Tev ir iespēja piedalīties jaunā, vēl nebijušā līdzdalības akcijā - MansPrezidents.lv, kurā ikvienam ir iespēja virtuāli nobalsot par sev tīkamāko prezidenta kandidātu! Aicinām arī Tevi iesaistīties un iestāties par atklātāku, godīgāku, savlaicīgāku Valsts prezidenta vēlēšanu procesu! Noteikti nobalso par savu favorītu un aicini to darīt arī citus! https://mansprezidents.lv

АВТОР: MADARA PEIPIņA

Piedalies debatēs par e-vēlēšanām!20. Oct (2014)

E-vēlēšanu aktualitāte nerimstas - aizejošās Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sastāvs pagājušajā nedēļā vēlreiz skatīja e-vēlēšanu jautājumu. Šajā sēdē piedalījās arī Satiksmes Ministrijas pārstāvji, ziņojot par iespējām īstenot e-vēlēšanu pilotprojektu. Tālāk šo jautājumu skatīs jaunā Saeima. Sekojam līdzi! Šodien Tev ir iespēja piedalīties debatēs par e-vēlēšanām - noteikti izsaki savu viedokli, lai e-vēlēšanu PAR izskan plašāk! Debates notiek šeit: http://www.ir.lv/debates/

АВТОР: MADARA PEIPIņA

Saeima vienojas e-vēlēšanu iniciatīvu nodot nākamās Saeimas pārziņā24. Sep (2014)

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien arī vienojās, ka lēmuma pieņemšana par portāla “Manabalss.lv” iniciatīvu saistībā ar vēlēšanu nodrošināšanu internetā būs jāatstāj jaunajam Saeimas sasaukumam. Deputāti gan vienojās, ka nākamnedēļ sāks izskatīt šo jautājumu, tomēr darbs būs jāturpina jaunajam Saeimas sasaukumam un komisijas deputātiem. Vairāk šeit: http://blogs.manabalss.lv/2014/09/saeima-vienojas-e-velesanu-iniciativu-nodot-nakamas-saeimas-parzina/

АВТОР: MADARA PEIPIņA

E-vēlēšanu iniciatīva dodas tālāk!16. Sep (2014)

Labas ziņas - Saeimas Prezidijs vakar izskatīšanai Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā nodevis arī tevis parakstīto iniciatīvu par balsošanu vēlēšanās un referendumos ar interneta starpniecību. Inciatīvas virzītājs Jāzeps Bikše bija klāt Prezidija sēdē un atbildēja uz deputātu jautājumiem. Turpināsim sekot līdzi e-vēlēšanu iniciatīvas tālākajām gaitām! http://www.7guru.lv/zinas/10-tukstosi-parakstijusies-par-balsosanu-interneta

АВТОР: MADARA PEIPIņA

Iniciatīva iesniegta Saeimā!21. Aug (2014)

Labas ziņas - šodien e-vēlēšanu iniciatīva iesniegta Saeimā! ir izveidojusies iniciatīvas virzītāju grupa, un viens no tā dalībniekiem ir uzņēmies būt iniciatīvas pārstāvis Saeimā. Turam īkšķus, lai tās virzīšana notiek bez aizķeršanās, un lai iniciatīva atrod dzirdīgas ausis un atbalstītājus lēmumu pieņēmēju vidū!

АВТОР: MADARA PEIPIņA

Meklējam e-vēlēšanu aktīvistus!29. Jul (2014)

Šobrīd, lai gan iniciatīva jau kādu laiku ir savākusi vairāk kā 10 000 parakstus, tā vēl joprojām nav iesniegta Saeimā. Arī iniciatīvas autorei vairs nav iespēju šo iniciatīvu virzīt tālāk, tādēļ meklējam e-vēlēšanu aktīvistus un entuziastus, kas gribētu pievienoties šī jautājuma virzīšanai tālāk pa lēmumu pieņēmēju gaiteņiem. Nākamais solis - iniciatīvas iesnieguma nodošana Saeimai! Ja interesē - raksti mums uz [email protected], darbosimies kopā!

АВТОР: MADARA PEIPIņA

Vēlamies vēlēt arī ar internetbanku starpniecību (bez maksas, ērti), nevis ar elektronisko parakstu sistēmu (maksas pakalpojums, jāpasūta)!28. Jul (2011)

Notiek darbs pie elektroniskās balsošanas sistēmas, BET šobrīd paredzēts, ka balstiesīgie varēs parakstīties tikai ar elektronisko parakstu.

АВТОР: BAIBA BāRTULE

Как работает ManaBalss.lv?

Покажи это видео друзьям: