Iesniegta pašvaldībā

Pārstāvis: Biedrība "Mārupes Futbols"Publicēta: pirms 15 dienām

PAR PIEPŪŠAMĀ STADIONA IZBŪVI MĀRUPES NOVADĀ
Iniciatīva tiks iesniegta Mārupes novada pašvaldībā

1'000
1'240
Jau parakstījuši 1'240

Saskaņā ar Mārupes novada sporta un aktīvās konsultatīvas padomes nolikumu, padomes locekļu viens no uzdevumiem ir ierosināt, sekmēt un koordinēt iniciatīvas sporta nozares attīstībai un uzlabošanai. Kā šīs padomes loceklis biedrība "Mārupes Futbols" aicina piedalīties iniciatīvā un saskaņā ar Pašvaldību likumu PARAKSTĪTIES VISUS MĀRUPES NOVADĀ DEKLARĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ. Latvijas Futbola Federācijas (turpmāk – LFF) 2021.‒2024. gada stratēģijas un attīstības plāna ietvaros ir iespēja īstenot vienu piepūšamās futbola halles projektu ar ievērojamu finanšu resursu piesaisti no LFF puses. Projektu var īstenot sadarbojoties LFF, Mārupes novada pašvaldībai kā arī LFF reģistrētajiem biedriem. Šobrīd Mārupes novadā ir sporta infrastruktūras kritisks deficīts. Ziemas apstākļos bērniem, skolēniem, jauniešiem un iedzīvotājiem nav iespējas trenēties iekštelpās futbolā. Piepūšamā futbola stadiona izbūve Mārupes novadā sniegs iespēju organizēt kvalitatīvas sporta nodarbības, treniņus un sacensības jebkurā gadalaikā, veicinot sporta attīstību, veselīgu dzīvesveidu, sekmēs treniņu un sacensību kvalitāti, mazinās traumatismu kā arī ikvienam radīs sporta pieejamību, atslogojot esošos sporta kompleksus no pārslodzes.

Piepūšamā futbola stadiona izbūve Mārupes novadā dos iespēju rīkot kvalitatīvas sporta nodarbības, treniņus un sacensības jebkurā gadalaikā, veicinot sporta attīstību un veselīgu dzīvesveidu. Tas sekmēs treniņu un sacensību kvalitāti, mazinās traumatismu, kā arī ikvienam sniegs sporta pieejamību, atslogojot esošo sporta infrastruktūru. (Skat. arī iniciatīvas pielikumā.)

Mārupes ieguvumi būs vairāki. • Populārākā sporta veida pieejamība • Pieejamas, līdzfinansētas un plašas iekštelpas cauru gadu • Tūrisma attīstība (ēdināšana, naktsmītnes, suvenīri, veikali, pakalpojumi) • Mārupes popularizēšana – atpazīstamība • Jaunas darba vietas • Veselāki un patriotiskāki iedzīvotāji • Risina problēmu, ka NAV kur trenēt augošo bērnu skaitu • Palīdz risināt treneru piesaisti un noturēšanu (galvenā MNSS problēma) • Līdzfinansēts laukums futbola laukums U14+ treniņiem 11x11 • Komercializēt pasākumus (turnīri un pasākumi) – segt infrastruktūras izmaksas. AICINĀM PAR ŠO INICIATĪVU PARAKSTĪTIES MĀRUPES NOVADĀ DEKLARĒTOS LATVIJAS PILSOŅUS VECUMĀ VIRS 16 GADIEM UN ĪPAŠUMA TURĒTĀJUS PAŠVALDĪBĀ! CITU ATBALSTĪTĀJU PARAKSTI SASKAŅĀ AR PAŠVALDĪBU LIKUMU NETIKS ŅEMTI VĒRĀ UN INICIATĪVAS KAMPAŅAS LAIKĀ TRAUCĒS SAPRAST, KĀDS IR REĀLAIS ATBALSTĪTĀJU SKAITS.

Pievienots dokuments

Futbola_halle_2024.pdf (atvērt)

Iniciatīvas jaunumi

Autors aicina sasniegt 1000 parakstu slieksnipirms 13 dienām

Redzot atbalstītāju sākotnējo atsaucību un lai uzsvērtu iniciatīvas aicinājuma sabiedrisko nozīmību, tās autors aicina sasniegt 1000 parakstu slieksni. To sasniedzot, iniciatīva jeb kolektīvais iesniegums tiks iesniegts novada pašvaldībā izskatīšanai.

Ja atbalsti šo iniciatīvu, tad ne vien paraksti to, bet arī dalies ar tās saiti savos sociālajos tīklos!

Seko ManaBalss.lv ziņām arī Facebook!

Un, kā jau vienmēr uzsveram pie katras ManaBalss.lv ziņas, – apsver savu atbalstu ManaBalss.lv autoru jaunākajām iniciatīvām!

_______________________________________

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Kopš 2011. gada ar 76 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem ap ManaBalss platformu ir izveidojusies pasaules mērogā unikāli sekmīga pilsoniskās līdzdalības ekosistēma.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un iesaistīto pušu uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam salīdzinoši ir pat ļoti liela atsaucība, un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji. Tomēr dažām idejām patīk stiept gumiju, un noturīga to pārstāvniecība prasa laiku.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī iespēju atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu!

AUTORS: MANA BALSS