Brauc uz Kuldīgu un piešauj garšu demokrātijai! 27. Jul (2022)

Ielūdzam Tevi sestdien, 30. jūlijā, no 11:00 līdz 13:00 uz vēlajām brokastīm Kuldīgā, Mālu ielā, Demokrātijas festivāla ietvarā!

Cienastā būs sāļās vafeles ar zaļajiem salātiem un īpašu ManaBalss demokrātijas mērci. Un, protams, kā jau katrā gadījumā, kad runa ir par ManaBalss, neizpaliks arī digitālās demokrātijas aktivitāte.

Ar aicinājumu "Piešauj garšu demokrātijai!" brokastotāji varēs balsot mūsu platformā Lemejs.lv par šo un to un piešaut diskusijai savu individuālo garšu, kura, Tavuprāt, pašlaik Latvijas demokrātijā pietrūkst.

Vienvārdsakot, nāc, iepazīsties ar ManaBalss veselīgas demokrātijas ēdienkarti un piešauj savas garšvielas – savas vērtības un aktivitāti – demokrātijas ēdienkartei! Nāc, parunāsim!

Ja ceļš uz Kuldīgu ir garš, īsini to, klausoties mūsu komandas podkāstus – ManaBalss Bazārs!

Ja gadījumā netiec uz šā gada Demokrātijas festivālu, būsim pateicīgi, ja tāpat aizpildīsi mūsu aptauju par saviem pilsoniskās līdzdalības paradumiem. Ir OK ja Tev tādu nav – arī tas aptaujā ir paredzēts. Tavs viedoklis jebkurā gadījumā ir vērtīgs un svarīgs.

Lai laba turpmākā vasara!


_______________________________________

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 54 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un iesaistīto pušu uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam salīdzinoši ir pat ļoti liela atsaucība, un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji. Tomēr dažām idejām patīk stiept gumiju, un noturīga to pārstāvniecība prasa laiku.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī iespēju atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu!