Elektrības cena otrdien pēcpusdienā būs rekordaugsta 30. Nov (2021)

Elektrības cena 30. novembra pēcpusdienā pārsniegs 400 eiro/Mwh, raksta NRA pārvaldītais ziņu portāls "Zini Cenu".

Elektroierīču izmantošana šajā laikā izmaksās ļoti dārgi, brīdina portāls.

Dienas vidējā cena 30. novembrī pārsniedz 263 eiro/Mwh. No pulksten 17 līdz 18 Latvijā elektrības cenā biržā būs 422 eiro/Mwh, no pulksten 18 līdz 19 – 410 eiro/Mwh.

Arī Latvenergo uzsver, ka šobrīd Eiropā, Skandināvijā un Baltijas reģionā ir rekordaugstas elektrības cenas, un to nevar ietekmēt lokāli.

Aicinām apsvērt atbalstu ManaBalss.lv autora iniciatīvai "Par nodokļu samazināšanu elektrībai un gāzei visiem iedzīvotājiem"!

Avots: NRA/ZiniCenu


_____________________________

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 45 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un ar to saistītās uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam ir salīdzinoši pat ļoti atsaucīgi un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu.

Tavai balsij ir nozīme!


Apsver savu atbalstu jaunākajām iniciatīvām ManaBalss platformā!


Abonē arī ManaBalss iniciatīvu jaunumus savā e-pastā! To var viegli izdarīt, mūsu mājaslapas viedlogā "ManaBalss.lv labās ziņas – Tavā e-pastā!" ierakstot savu adresi.