Iesniegta Saeimā

Pārstāvis: Andris DieviņšPublicēta: 11. Jun (2011)

TAUTAS IEVĒLĒTS LATVIJAS VALSTS PREZIDENTS
Iniciatīva tiks iesniegta Latvijas Republikas Saeimā

10'000
11'868
Jau parakstījuši 11'868

Es Latvijas tautai uzticos! Es negribu uzzināt divas dienas pirms prezidenta vēlēšanām jauno kandidātu. Es gribu par to uzzināt vismaz mēnesi iepriekš un izdiskutēt! Es gribu, lai katrs Latvijas pilsonis tieši vēlēšanās varētu ievēlēt Latvijas Valsts prezidentu!

Jāmaina visi nepieciešamie likumi, arī Satversme, lai izmainītu Latvijas Valsts prezidenta vēlēšanu kārtību.

Tapēc, ka Latvijā galvenais saimnieks bija, ir un paliek tauta!

Iniciatīvas jaunumi

Iniciatīvu par tautas ievēlētu Valsts prezidentu virza sākotnējai izskatīšanai Mandātu komisijā24. Mar (2023)

Pēc iniciatīvas nesenās iesniegšanas Saeimā esam saņēmuši ziņu no Saeimas Prezidija, ka Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde pēc parakstu analīzes ir atzinusi to atbilstību Saeimas kārtības rullim – savākto parakstu skaits ir pietiekams un pārsniedz 10'000.

Pirmdien, 27. martā, Prezidija sēdē šis kolektīvais iesniegums tiks virzīts tālāk uz Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju padziļinātai izskatīšanai un diskusijām, kur tiks pieaicināts arī iniciatīvas pašreizējais pārstāvis un iesniedzējs Andris Dieviņš.

Seko ManaBalss.lv ziņām arī Facebook!

Un, kā jau vienmēr uzsveram pie katras ManaBalss.lv ziņas, – apsver savu atbalstu ManaBalss.lv autoru jaunākajām iniciatīvām!

_______________________________________

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 56 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un iesaistīto pušu uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam salīdzinoši ir pat ļoti liela atsaucība, un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji. Tomēr dažām idejām patīk stiept gumiju, un noturīga to pārstāvniecība prasa laiku.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī iespēju atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu!

AUTORS: MANA BALSS

Meklējam iniciatīvas virzītāju uz Saeimu07. Sep (2020)

Vienai no senākajām pilsoņu iniciatīvām ManaBalss platformā – par tautas vēlētu Valsts prezidentu – ir nepieciešams jauns tās virzītājs tālāk jau iesniegšanai Saeimā.

Lūdzam atsaukties un rakstīt platformas ManaBalss komandai uz [email protected], kurš no iniciatīvas atbalstītājiem vēlētos šo darbu uzņemties.

Tāpat vēršam jūsu uzmanību uz to, ka iniciatīvai ir nepieciešami papildus paraksti, lai būtu pārliecība, ka pēc pārbaudes PMLP iedzīvotāju reģistrā savākto parakstu skaits atbilstu likumā noteiktajam – vismaz 10’000 pilsoņi vecumā virs 16 gadiem. No savāktajiem parakstiem parasti "atbirst" kādi 200 vai pat vairāk, tāpēc ManaBalss lēš, ka 300 papildus paraksti drošībai ir noteikti nepieciešami, pirms iniciatīva tiek iesniegta Saeimā.

Tāpēc lūdzam papildus parakstu savākšanai dalīties ar šo iniciatīvu sociālajos tīklos!

Iesniegšanas process ir samērā vienkāršs un ātrs. Sevišķi Covid-19 laikā tas ir ērti izdarāms arī digitāli. Iesniedzējam attiecīgi ne obligāti ir jābūt Rīgā, un attālināti var piedalīties arī turpmākajās Saeimas komisiju sēdēs, kur būs nepieciešama iniciatīvas pārstāvja klātbūtne. Apsver savas iespējas un piesakies!

Ņemot vērā platformas darba kvalitātes kritērijus, ja šo darbu uzņemtos kāds politiķis, tad gūstamās publicitātes dēļ tas būtu maksas pakalpojums attiecīgajai partijai. Līdzīgs noteikums ir arī kompāniju un lobiju ierosinātajām un virzītajām iniciatīvām.

Visiem citiem Latvijas pilsoņiem ManaBalss pakalpojumu ir bez maksas – tie tiek segti ar platformas lietotāju brīvprātīgajiem mikroziedojumiem. Esam ļoti pateicīgi par šo atbalstu, kas nodrošina mūsu kā sabiedrības digitālās līdzdalības sekmīgumu.

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 36 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un ar to saistītās uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam ir salīdzinoši pat ļoti atsaucīgi un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu.

Tavai balsij ir nozīme!

AUTORS: MANA BALSS

Atklātais balsojums rādīs, cik vērts ir katra deputāta dotais vārds21. May (2019)

Tagad vairs nevarēs taisīt cirku – publiski liet krokodila asaras. Tā par atklātajām Valsts prezidenta vēlēšanām sarunā ar Māru Lībeku intervijā laikrakstam “Latvijas Avīze” saka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Šāds atklātais balsojums Saeimā 29. maijā būs pirmo reizi. To līdz ar pārmaiņām Satversmē ir panākusi attiecīga ManaBalss platformā virzītā iniciatīva “Par atklātu balsojumu Valsts prezidenta vēlēšanās”.

Tās autori – jurists Jānis Veide un “Sabiedrība par atklātību – Delna” – pilsoņu atbalstu iniciatīvai guva ilgā laika posmā – no 2014. gada maija. Iznākums ir globāli ievērojams – ar sabiedrības līdzdalību digitālajā platformā ir panākts valsts konstitūcijas grozījums. Pēc mūsu datiem, šis ir pirmais šāda veida precedents pasaulē.

“Ļoti būtiska ir šo vēlēšanu atklātība,” intervijā LA saka V. Vīķe-Freiberga. “Tagad vairs nevarēs taisīt cirku – publiski liet krokodila asaras, ja attiecīgo personu neievēlēs par prezidentu, bet pašam pēc tam nobalsot par pavisam citu kandidātu.”

“Tagad tauta redzēs, vai solījums balsot par konkrētu kandidātu tiek izpildīts. Es ļoti ceru, ka tauta rūpīgi vēros, vai deputāti ir konsekventi savā nostājā,” intervijā saka eksprezidente. Tauta “vēros, lai neparādās tādi deputāti, kas paziņo, ka pēdējā brīdī viņi pārdomājuši, jo to likusi darīt viņu sirdsapziņa. Es kā pilsone vēlos redzēt, cik vērti ir deputāti – vai viņi spēj turēt savu vārdu vai ne.”

Jautāta par izskanējušajiem opozīcijas pārmetumiem, ka koalīcijas vienošanās pirms balsojuma par Valsts prezidentu nav demokrātiska, V. Vīķe-Freiberga atbild, ka problēmu tajā nesaskata. Arī “Repšes kungs pirms mana otrā pilnvaru termiņa nāca klajā ar priekšlikumu, ka stabilitātes vārdā Valsts prezidentu vajadzētu pārvēlēt pēc iespējas ātrāk. Neraugoties uz to, ka valdībā un Saeimā man bija liels atbalsts, dažs labs norādīja, ka tas neesot demokrātiski.”

“Koalīcija patlaban ir izvirzījusi savu kandidātu, turklāt labu kandidātu,” viņa vērtē. “Saeimas deputāti būs tie, kas lems. Ja mums būtu kā Amerikā, kad tiek iztērēti simtiem miljoniem dolāru, lai divu gadu garumā rīkotu kampaņas, tad tas būtu pavisam kas cits. Mūsu prezidentam nav tādas varas kā Amerikas prezidentam. Taču jāņem vērā, ka demokrātijai var būt dažādas formas. Tas, kas patlaban notiek Latvijā pirms Valsts prezidenta vēlēšanām, ir absolūti demokrātiski.”

Uz jautājumu, vai viņa atbalsta ideju par tautas vēlētu prezidentu, V. Vīķe-Freiberga laikrakstam atbild, ka “ir savas priekšrocības mūsu sistēmai un savas – tautas vēlētam prezidentam. Latvijas situācijā pastāv zināms risks – ja mums būtu tautas vēlēts prezidents, tad iespaids no ārzemēm varētu būt vairāk manāms nekā tad, ja prezidentu ievēl Saeima.”

Viņa atceras, ka, atgriežoties Latvijā, bijusi pārliecināta, ka Valsts prezidents ir jāievēl tautai, tomēr laika gaitā viedoklis ir mainījies.

“Vērojot situāciju mūsu valstī, esmu mainījusi savu viedokli. Varbūt pēc kāda laikā pienāks brīdis, kad tauta ievēlēs augstāko valsts amatpersonu, bet tagadējā ģeopolitiskajā situācijā mums ir drošāk palikt pie līdzšinējās sistēmas.”

“Tauta ir plašs jēdziens ar dažādiem viedokļiem un dažādu lojalitāti,” pamato V. Vīķe-Freiberga. “Jāņem vērā, ka Latvijā nav jūtama simtprocentīga lojalitāte pret valsti.”

Jānorāda, ka nesen nepieciešamo balsu skaitu ir piesaistījusi kopš 2011. gada platformā ManaBalss aktīvā iniciatīva “Tautas ievēlēts Latvijas Valsts prezidents”, un pašlaik notiek saziņa ar tās autoru par iniciatīvas tālāko virzību.

Visu interviju lasiet LA portālā.

Avots: LA.lv; ManaBalss.lv

AUTORS: MANA BALSS

Piedalies kā skatītājs jaunā "Mana Balss" raidījuma "Tautas vēlēts prezidents" uzņemšanā RīgaTV24 10. maijā pl. 19:45!10. May (2018)

Diskusiju raidījumā "Mana Balss" nākamajā publiskajā ierakstā aplūkosim iniciatīvu par Tautas vēlētu prezidentu

Diskusijas dalībnieki:
-Moderators Māris Zanders
-Ringolds Balodis, Saeimas deputāts, tiesību zinātņu doktors
-Valdis Liepiņš, "Vēlēšanu reformas biedrības" valdes priekšsēdētājs, sabiedrība par atklātību "Delna" padomes priekšsēdētājs
-Egils Levits, Eiropas Savienības tiesas tiesnesis, jurists, politologs.
-Edvards Smiltēns, Saeimas deputāts, jurists.

Sabiedrībā iniciatīva par tautas vēlētu Valsts prezidentu tiek vērtēta dažādi. Valdis Zatlers tautas vēlēta prezidenta ideju noraida, tomēr Vaira Vīķe-Freiberga uzskata to par atbalstāmu, arī tagadējais prezidents Raimonds Vējonis iniciatīvu atbalsta, pamatojoties uz to, ka tautas vēlētam prezidentam tauta uzticētos vairāk. Tomēr aktuāls paliek jautājums - vai Latvijā vajag mainīt prezidenta ievēlēšanas kārtību?

Lai nodrošinātu vispusīgu un informējošu diskusiju, aicināsim dažādo iesaistīto pušu pārstāvjus uz publiskām debatēm, kurās aplūkosim iniciatīvu, kā arī spriedīsim par tās ietekmi uz sabiedrību Latvijā. Diskusijas laikā arī publika varēs izteikt savu viedokli un uzdot jautājumus diskusijas dalībniekiem!

Nāc un piedalies diskusijā! Tiekamies ceturtdien, 10.maijā 19:45!

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/441114106343028/

AUTORS: ZIŅAS MB

Eksprezidenti par tautas vēlētu prezidentu19. Jul (2017)

Valdis Zatlers tautas vēlēta prezidenta ideju noraida, tomēr Vaira Vīķe-Freiberga uzskata to par atbalstāmu. Viņasprāt tautas izraudzītajam tauta arī uzticētos vairāk, nekā parlamenta vēlētajam. Taču – pie viena ļoti būtiska nosacījuma – ka valsts spēj nodrošināt stingru kontroli naudas plūsmām, kas ietu caur prezidenta kandidātu vai viņu atbalstītāju rokām.

Saeimā, kuras ziņā ir izšķiršanās, atbalstu tautas vēlētam prezidentam ir paudusi "Saskaņa", lielākā daļa Zaļo un zemnieku, "No sirds Latvijai" un Reģionu apvienība. Bet - ar to ir par maz, lai nodrošinātu vajadzīgo balsu skaitu Satversmes grozīšanai.

>>Pilno ziņas versiju meklē lsm.lv

Vairas Vīķes - Freibergas izteiktais viedoklis par tautas vēlētu prezidentu atbalsta iniciatīvas autora ideju - Latvijā par prezidentu ir jālemj tautai. Palīdzī savākt vēl rezerves parakstus, lai iniciatīvu drīzumā varētu iesniegt Saeimā!

AUTORS: ANNIJA EMERSONE

Lasi partiju viedokļus par tautas vēlētu prezidentu!10. Jul (2017)

Zināms, ka Raimonds Vējonis ir iniciējis domu par tautas vēlētu prezidentu. Delfi.lv rakstā ir parādījies vairāku partiju viedoklis par attiecīgo jautājumu.

ZZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis atzinis, ka atbalsta šo ideju, neskatoties uz “Vienotības” pieminēto ģeopolitisko situāciju, kuras dēļ vajadzētu izvairīties no iniciatīvas pieņemšanas. Arī Latvijas Reģionu apvienība un “No sirds Latvijai” ir izteikušas savu atbalstu. Tomēr Nacionālajā apvienībā "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK viedokļi šajā jautājumā dalās.

Papildus A.Brigmanis atgādināja, ka “tautas vēlēta prezidenta ideja ir saistīta ar virkni likumdošanas izmaiņu, kas ir pat svarīgākas par šo ideju kā tādu” un noteica, ka frakcija netaisās prezidenta iniciatīvu virzīt uz Saeimu.

Lasi pilnu rakstu ar partijas viedokļiem Delfi.lv.

Atgādinām, ka iniciatīva TAUTAS IEVĒLĒTS LATVIJAS VALSTS PREZIDENTS ir savākusi nepieciešamo parakstu skaitu un, līdz ar Saeimas darba atsākšanos vasaras beigās, tiks iesniegta Saeimā! Seko līdzi jaunumiem!

AUTORS: ANNIJA EMERSONE

Nobalso - kuram jākļūst par Latvijas prezidentu?24. Apr (2015)

Vai arī Tev ir ko teikt par to, kuram jākļūst par Latvijas prezidentu? Jaunā līdzdalības akcija MansPrezidents.lv ir unikāla iespēja atbalstīt savu prezidenta kandidātu - aicinām arī Tevi iesaistīties mūsu jaunajā kampaņā MansPrezidents.lv, kas iestājas par atklātāku, godīgāku, savlaicīgāku Valsts prezidenta vēlēšanu procesu! Noteikti nobalso par savu favorītu un aicini to darīt arī citus! https://mansprezidents.lv

AUTORS: MADARA PEIPIŅA

Hokejs onlainā08. May (2012)

Visiem papildus bonuss no Bruno!(LV) Apsveicu ar Lielo Hokeja Uzvaru lūk onlainTV savākts labākais, pārbaudīju-var atrast labas kvalitātes onlainTV http://www.boze1.lv/L/3.html Un turpināsim balsot jau 1100 balsu!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents26. Feb (2012)

Te 1000 parakstu! Mums tas izdosies!!! Paldies visiem, kas balsoja turpinam darbu!!! Veiksmi!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents05. Feb (2012)

Te 888 parakstu! 4 dienu laikā + 111 balsis!!! Mums tas izdosies!!! Paldies visiem, kas balsoja turpinam darbu!!! Veiksmi!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents31. Jan (2012)

Te 777 parakstu! Paldies visiem kas parakstījās!!! To, kas tic Latvijas tautai kļūst ik dienu vairāk un vairāk!!! Tas ir apsveicami!!! MUMS viss izdosies!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents14. Jan (2012)

(LV) Sveiciens visiem 2008 g.13. janvāra protesta dalībniekiem Rīgā!Tas bija labs Latvijas tautu sad-s piemērs cīņā par strādājošo tiesībām!(RU) Приветствую всех участников всех народов Латвии митинга трудящихся за свои права в Риге в 2008 г. Это было продолжение традиций

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents14. Jan (2012)

(LV) Sveiciens visiem 199-o gadu BARIKĀŽu dalībniekiem Rīgā un Baltijā!Latvijā sākas piemiņas pasākumi tautas protesta kustībai biju-ā PSRS!(RU)Приветствую всех участников БАРИКАД 199-х в Риге и Прибалтике! В Латвии начинаются памятные мероприятия народных волнений в бывшем СССР!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents14. Jan (2012)

(LV) Laimīgu Veco-Jauno Gadu!!! Laimīgu 2012!!!(RU) С Новым-Старым Годом!!! С 2012!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents01. Jan (2012)

Laimīgu 2012 gadu! Diemžēl Saeimas ievēlēts Latvijas prezidents neuzskatīja par vajadzīgu Latvijas tautu sveikt Jaunajā gadā. Cerams, ka Tautas vēlēts sveiks pirms Jaunā gada iestāšanās!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents24. Dec (2011)

Te 619 parakstu! Gaišus Ziemassvētkus!Siltus vārdus, gaišas domas,Piparkūkām pilnas somas !Sirdī mieru, gara spēku,Visu drūmo prom pār sētu !(bell)

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Bruno Ozolins (Zalamans)18. Nov (2011)

Latvijas tauta ir uzvarētāju tauta! Tai ir sava valsts! Vai pasaulē ir daudz valstu, kur ir tikai 1 miljons pilsoņu? Būsim lepni par to!Sveiciens Latvijas Dzimšanas Dienā!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents12. Nov (2011)

Tā arī nesapratu kāpēc LV Prezidents Bērziņš Jaungada runu teiks tad kad visi svinētāji gulēš 01. janvārī dienā??? Viņš laikam kautrējas tautu sveikt 31 decembrī!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents05. Oct (2011)

Te 150 parakstu! Nedēļas laikā +25 lūk ko nozīmē lielā balsošana!!!Atlicis 9850!!!Mums izdosies!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents27. Sep (2011)

Te 125parakstu! Sākusies lelā balsošana tagad vajag savākt līdz 10000 balsīm!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents15. Sep (2011)

Te 100parakstu! Paldies, gaidam juristu atzinumu un turpinām. Balsosim par XI par tiem kas nebija X Saeimā!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents21. Aug (2011)

Te 88 parakstu! Sveiciens Latvijas neatkarības de facto atjaunošanas 20.gadadienā!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents30. Jul (2011)

Te 75 parakstu! Kinorežisors Streičs pa TV arī atbalstīja šo domu! Uzticamies tautai!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents21. Jul (2011)

Te 70 parakstu!Izskatās, ka referendumā varētu nobalsot par saeimas atstāšanu!JO pat o-u politiķi saka pretējo cerībā, ka vēlētāji neies!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents15. Jul (2011)

Te 53 paraksti!Mēs uzticamies tautai seko komentiem!!!Aicini citus balsot!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents09. Jul (2011)

Te 43 paraksti!Mēs uzticamies tautai seko komentiem!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents08. Jul (2011)

Te 41 paraksti! Es LAtvijas tautai uzticos vairāk nekā dažādos politologos, oligarhos un politiķos!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents08. Jul (2011)

Te 41 paraksti!Dzird politikāņu balsis,=ka ja tauta ievēlēs, tad var sanākt ziepes= Gan 1905 gan 1917 tauta laboja savas kļūdas ir pieredze!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents07. Jul (2011)

Te 26 paraksti! Visas Saeimas Latvijas valsts prezidentu ievēlēšanas izskatījās kā farsi! Tāpēc tā nevar turpināt,aiciniet arī citus balsot!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents07. Jul (2011)

(LV) Sāku testēt jaunu projektu www.reformupartija.lv (.reformupartija.lv) pagadām tā 100% izmanto draugiemlv platformu!!! Te 25 paraksti!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents26. Jun (2011)

Sveiciens saulgriežos! Jau 25 parakstu! Jaunāko var uzzināt http://www.boze1.lv/

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents22. Jun (2011)

Katrā dzīves momentā ir cita situācija, nevar vienā un tajā pašā upē iekāpt 2x!!! Ja Satversme nestrādā tā jāmaina!!!Veiksmi!!!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents22. Jun (2011)

Ja politiķis bez argumentācijas ir pret šo priekšlikumu, tad man tas liekas aizdomīgiPar jau 20!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents21. Jun (2011)

Tie paši politiķi mūs salīdzina norādot uz pozīcijām kur mēs atpaliekam no kaimiņiem. Varbūt suns aprakts šādā mūsu politiķu attieksmē?

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents21. Jun (2011)

Šie politiķi aizmirstot, ka Saeimu ievēl tauta. Vel tagad nesaprotu ar ko mēs sliktāki par Lietuvu?

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents21. Jun (2011)

Atceros, kā kāds no resno gadu koalīcijas Saeimas deputatiem pa TV uzspūtīgi apgalvoja, ka nevarot uzticet tautai vēlēt prezidentu,

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents18. Jun (2011)

Nepilnu 7-u dienu laikā iniciatīvai=Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents jau 17 parakstu!Jaunāko var uzzināt http://www.boze1.lv/

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ

Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents16. Jun (2011)

Nepilnu 5-u dienu laikā iniciatīvai=Tautas ievēlēts Latvijas valsts prezidents jau 14parakstu!

AUTORS: BRUNO OZOLIŅŠ