Tiekamies Liepājā – par sabiedrības līdzdalību! 23. Nov (2022)

Lai iepazīstinātu liepājniekus ar iedzīvotājiem pieejamām līdzdalības aktivitātēm un iespējām Liepājā un Latvijā kopumā, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda sadarbībā ar organizāciju ManaBalss rīko informatīvu semināru.

Seminārs notiks ceturtdien, 1. decembrī, no plkst. 15.30 līdz 17.00 Liepājas domē, Rožu ielā 6, Lielajā zālē.

Pasākums norisināsies klātienē, un to varēs vērot arī attālināti Liepājas valstspilsētas pašvaldības, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 un ManaBalss sociālā tīkla Facebook kontos.

Seminārā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda iepazīstinās ar esošajām liepājnieku iespējām līdziesaistīties pilsētas dzīvē, un organizācijas ManaBalss eksperti sniegs ieskatu iedzīvotāju līdzdalības iespējās Latvijā, prezentēs sabiedrībai un nevalstiskajam sektoram jau plašāk zināmās platformas, kā arī iepazīstinās ar tām iespējām, kuras sniedz jaunākais organizācijas radītais digitālais rīks – OpenSaeima.lv, tāpat semināra dalībniekiem būs iespēja praktiski izmēģināt dažādus rīkus un iejusties deputātu lomās, tāpēc aicinām ņemt līdzi portatīvo datoru vai citu viedierīci!

Bezpeļņas sabiedriskā labuma nevalstiskā organizācija Sabiedrības Līdzdalības Fonds, kas plašāk atpazīstama ar platformu ManaBalss.lv, veido un attīsta dažādus digitālās demokrātijas rīkus, veicinot iedzīvotāju iesaisti politiskajos lēmumos. Pēdējo vienpadsmit gadu laikā, atsaucoties uz ManaBalss.lv publicētajām pilsoņu iniciatīvām, pieņemti jau 56 likumi un valsts līmeņa regulējumi Latvijā.

ManaBalss organizācijas paspārnē ir iniciatīvu platforma ManaBalss.lv, kā arī digitālās demokrātijas platformas Lemejs.lv, Open2Vote.eu un OpenSaeima.lv. Organizācijas misija ir veidot un stiprināt digitālās demokrātijas ekosistēmu Latvijā un pasaulē.

Lai pieteiktos semināram, aizpildiet anketu!

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, un tikšanās īpaši noderīga būs NVO pārstāvjiem.

Kontaktiem:
Zita Lazdāne, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja
22 017 277
[email protected]
Un, kā jau vienmēr uzsveram pie katras ManaBalss.lv ziņas, – apsver savu atbalstu ManaBalss.lv autoru jaunākajām iniciatīvām!

_______________________________________

Lūgums no ManaBalss komandas:

Tā kā interesējies par šo ziņu un visdrīzāk esi arī ManaBalss plašās kopienas dalībnieks/-ce, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Tu ziedotu platformas darbības uzturēšanai.

Arī Tavi ziedojumi palīdz nodrošināt lielo "aizkulišu" darbu, ko prasa pilsonisko iniciatīvu reālas ietekmes panākšana. Ar 56 pēc pilsoņu iniciatīvām mainītiem likumiem kopš 2011. gada ap ManaBalss platformu radītā pilsoniskās līdzdalības ekosistēma ir unikāli sekmīga pasaules mērogā.

Tās efektivitāte izriet no platformas ManaBalss darba augstās kvalitātes un iesaistīto pušu uzticības pret to, ko mēs arī kopā ar Tevi darām. Mūsu kopējam darbam salīdzinoši ir pat ļoti liela atsaucība, un pret to ar cieņu izturas politiķi, ministrijas un citas publiskā sektora iestādes, amatpersonas, juristi un dažādu jomu eksperti, nevalstiskās organizācijas un mediji. Tomēr dažām idejām patīk stiept gumiju, un noturīga to pārstāvniecība prasa laiku.

Arī Tu esi lieliska Latvijas sasnieguma un spēcīga stāsta daļa! Ļauj tam skanēt arī turpmāk – iesaisties, balso, dalies ar ManaBalss iniciatīvu ziņām soctīklos, rosini savas iniciatīvas. Un apsver arī iespēju atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumu!